Recenzje
https://aktinet.pl/czy-4-kwarty-to-mniej-niz-1-galon/. Czy 4 kwarty to mniej niż 1 galon?
https://www.energiamalarstwo.pl. https://www.energiamalarstwo.pl (956)

Wyszukaj stronę        

DJ na wesele


dj na wesele - olsztyn, kętrzyn, ostróda, iława

dj na wesele - olsztyn, kętrzyn, ostróda, iława
DJ Aziard zajmuje się obsługą imprez tanecznych typu: wesela, bale, bankiety, zabawy, festyny, małe imprezy plenerowe itp. Oprócz muzyki z płyt oferuje grę i śpiew na żywo! Czyli "człowiek orkiestra", prezenter (DJ) i wodzirej w jednej osobie. Grał w wielu zespołach muzycznych poczynając od rocka, country po zespoły rozrywkowe w Polsce i w Niemczech. Grał w takich zespółach muzycznych jak : Brando, Kapela Jakubowa, Sfora Tadziora. Uczestnik wielu festiwali w tym "Zielona Góra" i "Piknik Country" w Mrągowie. Połączenie zalet DJ-a i muzyka daje wspaniały efekt przy prowadzeniu imprez rozrywkowych.
http://www.dj-aziard.com
Zgłoś nie działający link/spam

Dobry Dj na wesele

Dobry Dj na wesele
Bez względu na to czy interesuje Cię podstawowa konferansjerka i wyczucie muzyczne, czy pełne prowadzenie imprezy z zabawami i konkursami możesz liczyć na miłą atmosferę na Twoim przyjęciu weselnym.Pamiętamy o tym, że impreza weselna ma być dobrą zabawą, ale przy zachowaniu eleganckiej atmosfery. Sprawdź nasze propozycje i zamów.
http://dobrydj.com
Zgłoś nie działający link/spam

dj na wesele katowice

dj na wesele katowice
Dj wodzirej na wesele. Konferansjer ! Profesjonalne prowadzenie oraz muzyczna oprawa imprez okolicznościowych, wesel, imprez urodzinowych czy firmowych. Nagłośnienie na plener jak i sale zamknięte. Zapraszam do współpracy wszystkich zainteresowanych klientów. Nazwa firmy to F.H.U. "STUDIOMUSIC" Karol Kasperczyk czyli jest to legalnie działająca firma z oficjalną stroną grupy: www.studiomusic.pl
http://www.zespol-dj-wesele.pl
Zgłoś nie działający link/spam

DJ Olsztyn

DJ Olsztyn
Od kilku dobrych lat zajmuję się więc graniem na weselach oraz innych imprezach gdzie właśnie muzyka retro jest najlepiej odbierana. Muzyka odtwarzana przeze mnie nie jest przypadkowa, lecz sprawdzona na wielu imprezach. Współpracuję z Agencją Muzyczną oraz innymi DJ'ami będącymi w tej branży od wielu lat. Je?śli szukacie profesjonalnych usług pod hasłem DJ Olsztyn to nie mogliś?cie lepiej trafić. Zapraszam do korzystania z moich usług. Odpowiem na każde zadane mi pytanie. Jeśli myślicie o dobrym DJ-u na Waszą imprezę - serdecznie zachęcam do współpracy.
http://dj-mazury.pl
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt