Recenzje
Busy polska dania. Busy polska dania (466)
https://herbcio.pl/zen-szen-7-udowodnionych-korzysci-zdrowotnych/. Żeń-szeń ? 7 udowodnionych korzyści zdrowotnych
Busy Polska-Dania. Busy Polska-Dania (944)

Wyszukaj stronę        

Organizacja imprez


drewniane STRAGANY i domki handlowe na imprezy plenerowe.

drewniane STRAGANY i domki handlowe na imprezy plenerowe.
Wypozyczamy i wynajmujemy stragany, domki, kramy, budki i stoiska z drewna. Na imprezy plenerowe, jarmarki, festyny, swieta miast, kiermasze. Wspólnie z władzami lokalnymi organizujemy jarmarki w staropolskich domkach drewnianych. Domki się podobają i biorą udział w imprezach od Zgorzelca - po Rzeszów. Dysponujemy 80 jednakowymi, drewnianymi domkami jarmarcznymi. Proponujemy Państwu ich wypożyczenie, na Wasze - planowane imprezy. (Możemy także pomóc w pozyskaniu odpowiednich wystawców.) ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !!!
http://www.ekojarmarki.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Gigantyczne piłkarzyki

Gigantyczne piłkarzyki
Lumis oferuje atrakcje na imprezy. W ofercie dmuchańce, gigantyczne piłkarzyki, kula sferyczna, zjeżdżalnie dmuchane, zamki dmuchane, byk rodeo, segway. Zapraszamy po dmuchańce, gigantyczne piłkarzyki oraz inne atrakcje na imprezy.
http://www.lumis.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Wesela Katowice

Wesela Katowice
Restauracja 'Murckowianka' Katowice - zaprasza młode pary na romantyczne wesele. Wybierz stylowy dom weselny i zabawę z pełnym uśmiechem. Oferujemy organizację wszelkiego rodzaju imprez firmowych, bankietów, wesel czy komunii. 'Murckowianka' to przede wszystkim gwarancja udanego wesela. Ponadto polecamy również Państwu naszą bogatą ofertę cateringową.
http://www.murckowianka.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Fajerwerki

Fajerwerki
Sklep PIROTECHNIKA oferuje specjalistyczne doradztwo w doborze materiałów pirotechnicznych oraz szeroki wybór produktów. Profesjonalne podejście i mnóstwo dobrej,bezpiecznej zabawy. Jeżeli chcesz by twoje przyjęcie było wyjątkowe i niezapomniane - upiększ je pokazem sztucznych ogni! W naszym sklepie znajdziesz szeroką ofertę, która na pewno Cię zadowoli.
http://www.fajerwerki-petardy.eu
Zgłoś nie działający link/spam

MGService Marek Gubała - NAGŁOŚNIENIE, OŚWIETLENIE

MGService Marek Gubała - NAGŁOŚNIENIE, OŚWIETLENIE
Firma powstała w 1994 roku. Działalność naszej firmy to profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie imprez estradowych, sportowych, spektakli, akcji promocyjnych, konferencji, programów telewizyjnych, radiowych itp. MG Service to wysokiej klasy sprzęt i przede wszystkim ludzie wykorzystujący urządzenia i własne umiejętności, by każda impreza była niezapomnianym przeżyciem dla odbiorców. To oni tworzą efekt końcowy imprez, w których Państwo uczestniczycie. Pracując szybko, sprawnie i profesjonalnie, staramy się również, aby być niezauważalnymi w trakcie samej imprezy.
http://mgservice.pl/
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt