Recenzje
praca licencjacka. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie praca licencjacka (661) . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
urządzenia do mycia okien. urządzenia do mycia okien (198)
Busy dania polska. Busy dania polska (597)

Wyszukaj stronę        

Zespół muzycznyHolidaymusic

Holidaymusic
Szukacie dobrego zespołu muzycznego na wesele? Muzyka na weselu to fundament każdego wesela. Nasz zespół sprawi, że wszyscy na weselu będą się dobrze gościć i bawić na weselu! Nasz zespół muzyczny gra na weselach od wielu lat - posiadamy doświadczenie, jak grać. Gramy na dużych weselach jak i na małych kameralnych - byliśmy już w Ostrołęce, Wyszkowie, Przasnyszu, Szczytnie czy Łomży. Mamy duże doświadczenie i doskonale wiemy, że jak powinniśmy grać, dlatego przed każdym weselem ustalamy co do granego repertuaru na weselu. Zapraszamy na naszą witrynę i do kontaktu!
http://www.holidaymusic.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Zespół muzyczny Showmuse.

Zespół muzyczny Showmuse.
Grupa muzyczna wykonująca największe przeboje światowej i polskiej muzyki. Kapela na wesele, Zespół muzyczny na studniówki, na przyjęcia ślubne oraz na bale czy imprezy okolicznościowe. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Showmuse to idealny wybór. Posiadamy bardzo szeroki i niepowtarzalny repertuar, począwszy od najnowszych przebojów muzyki rozrywkowej i rockowej w oryginalnych - naszych aranżacjach, a skończywszy na przebojach minionej epoki (blok RETRO).
http://www.showmuse.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Zespół na wesele Szczecin

Zespół na wesele Szczecin
Zespół na wesele Szczecin Key-Band zaprasza do zapoznania się ze swoją ofertą. Zajmujemy się profesjonalną oprawą muzyczną wesel oraz innych imprez okolicznościowych. Nasz zespół gotowy jest zagrać każdy utwór, ponieważ dobrze się czujemy w różnych repertuarach. Posiadamy wymagane wykształcenie muzyczne oraz duże doświadczenie. W skład naszego zespołu wchodzi wokalistka oraz trzech instrumentalistów. Nasze instrumenty są wysokiej klasy. Dysponujemy gitarą, perkusją, instrumentami klawiszowymi oraz akordeonem. Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem.
http://www.key-band.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt