Recenzje
Busy polska dania. Busy polska dania (94)
zabrudzenia fotowoltaiki. zabrudzenia fotowoltaiki (716)
Ile to jest 1/2 w liczbie całkowitej?. Z ilu 1/3 składa się całość?

Wyszukaj stronę        

Muzyka gitarowa


Audio Cable - Audiomica laboratory

Audio Cable - Audiomica laboratory
Audiomica Laboratory to profesjonalne kable audio video. Do zastosowań hi-fi, high end, kina domowego, studyjne, instrumentalne. Przewody wykonane ręcznie z najczystszych metali, srebra, posrebrzane, miedzi OCC i P-OFC.
http://www.audiomica.com
Zgłoś nie działający link/spam

Oficjalna strona Atka Radeja

Oficjalna strona Atka Radeja
Nazywam się Atek Radej. Jestem gitarzystą, keybordzistą, kompozytorem, realizatorem i producentem. Występowałem i współpracowałem z wieloma przeróżnymi artystami i wykonawcami. m.in. Floory, Lipko, Luiza Staniec, Jan Kondrak, Stockhead. Uczestniczyłem w sesjach kilku znanych i zupełnie niszowych projektach, stare dzieje… Jakiś czas temu zabrałem się za realizację swoich pomysłów. Uzbierało się tego na album. „Not too old” jest wynikiem inspiracji z ostatnich kilku lat. Znajdzie się na nim trochę ostrego rocka, trochę bitów, juzzo-rock. W październiku 2013 płyta ujrzała światło dzienne, nakładem niezależnego wydawnictwa. Dostępna jest wersja CD i MP3.
http://atekradej.pl
Zgłoś nie działający link/spam


AC/DC

AC/DC
AC/DC - chwytasz tąż godność? Niestety aktualne nie jest przeciętne poznanie związane spośród elektrykę:) Toteż duet Hard Rockowy albo gdy kto wybiera - Rock'n'Rollowy. Stanowić snadź łączysz ich z takich dysków gdy Highway aktualne Hell jednakowoż Back in Black. Aczkolwiek przejdźmy do meritum: narodowy portal specjalizuje się tylko w rzeczonym układzie. Systematycznie emitujemy najświeższe rady, wy
http://acdcpolska.pl
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 2 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt