Recenzje
Przewozy do Danii. Przewozy do Danii (668)
Busy dania polska. Busy dania polska (64)
Zajęcia dla obcokrajowców. Zajęcia z języka polskiego dla obcokrajowców

Wyszukaj stronę        

Organizacja imprez


Zespoły muzyczne na imprezy firmowe

Zespoły muzyczne na imprezy firmowe
Współpracując z muzykami możemy zaproponować oprawę muzyczną na wszelkie imprezy firmowe typu "event" na których ważny jest wysoki poziom artystyczny od muzyki rozrywkowej, jazzowej po klasyczną. Możemy polecić Wojtka Kamińskiego solo oraz w duetach z Lorą Szafran, Januszem Szromem, Marianną Wróblewską, Pawłem Tartanusem, Agnieszką Wilczyńską, Joanną Morea, Ireną Gałązką, Markiem Rudnickim, Tadeuszem Ehrhardtem-Orgielewskim oraz wieloma innymi.
http://www.eventy.twoj-impresariat.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Imprezy i uroczystości okolicznościowe

Imprezy i uroczystości okolicznościowe
Współpracując z najlepszymi orkiestrami dętymi w Polsce możemy zaproponować Państwu oprawę muzyczną na wszelkie imprezy i uroczystości okolicznościowe: śluby, pogrzeby, dożynki, imprezy firmowe, festyny, koncerty, gale, jubileusze, pikniki, imprezy sportowe, dni miast, dni gmin, dni powiatu, imprezy promocyjne, uroczyste otwarcia, targi, premiery, konferencje, kongresy, uroczystości kościelne, uroczystości straży pożarnej oraz wiele innych.
http://www.okolicznosciowe.twoj-impresariat.pl
Zgłoś nie działający link/spam

nagłośnienie imprez katowice

nagłośnienie imprez katowice
Profesjonalna obsługa techniczna oferująca nagłośnienie oraz oświetlenie różnego rodzaju imprez. Koncertów, festynów, imprez masowych, dożynek, wesel, imprez firmowych itp. Posiadamy kilkanaście zestawów nagłośnieniowych renomowanych firm co pozwala nam na obsłużenie wielu imprez w jednym dniu. Jesteśmy firmą która w pierwszej mierze stawia na jakość wykonania, kolejnym krokiem jest atrakcyjna i konkurencyjna cena. Akustycy z 20 letnim stażem to rzadkość w branży estradowej a jednak w naszej firmie możemy do Państwu zaoferować. Wykonujemy również zlecenia kompleksowo tj. Wynajmujemy zespoły, artystów, prowadzących Montujemy scenę, oraz sprzęt audio-wizualny Dopracujemy każde zlecenie do perfekcji.
http://www.studiomusic.pl
Zgłoś nie działający link/spam

dj na wesele katowice

dj na wesele katowice
Profesjonalne prowadzenie imprez okolicznościowych tj. Wesela, Bankiety, studniówki, imprezy firmowe, integracyjne. Ogromny zbiór utworów muzycznych, wiele wyśmienitych zabaw które rozkręcą nawet najbardziej zasiedziałe towarzystwo. A to wszystko przekazane za pomocą nagłośnienia z najlepszych firm na polskim i światowym rynku. Nie zapominamy również o wystroju sali który upiększamy oświetleniem odpowiednio dopasowanym do ilości osób, wielkości sali. Zapraszamy do współpracy !
http://www.zespol-dj-wesele.pl
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt