Recenzje
https://herbcio.pl/ziola-na-regeneracje-i-wzmocnienie-miesni/. Zioła na regenerację i wzmocnienie mięśni
Apteki. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Apteki (206) medyczne.
https://aktinet.pl/jaki-jest-odpowiednik-temperatury-32-f-w-stopniach-celsjusza/. Jaki jest odpowiednik temperatury 32 F w stopniach Celsjusza, Brainly?

Wyszukaj stronę        

Orkiestry


Orkiestra Dęta OSP Konopiska

Orkiestra Dęta OSP Konopiska
Orkiestra Dęta w Konopiskach powstała w 1927 roku. Orkiestra wznowiła działalność w 1981 r. dzięki Bolesławowi Żukowowi. Kapelmistrzem został Kazimierz Jarosik, a następnie jego syn Witold Jarosik oraz Zenon Morawiec. Od marca 1993 roku do 31 grudnia 2004 roku kapelmistrzem orkiestry był Wiesław Pitulski. Od 1 stycznia 2005 roku kapelmistrzem Orkiestry jest Tomasz Hadrian, instruktorem grupy tanecznej Piotr Majer, a prezesem orkiestry Jacek Walentek.
http://www.odospkonopiska.twoj-impresariat.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Orkiestra akordeonowa Harmonia

Orkiestra akordeonowa Harmonia
Orkiestra "Harmonia" jest laureatem ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów akordeonowych. Szczególne osiągnięcia: - I nagroda na międzynarodowym konkursie " Citta di Lanciano 2007 " Włochy, - II nagroda na międzynarodowym konkursie " Ascoltate 2009 " Litwa, - brała udział w międzynarodowym festiwalu Kultur Słowiańskich w Moskwie 2011. - brała udział w prawykonaniu "Christmas Oratorio" 2008, Oratorium "Święty Paweł" 2011, w Ratuszu Wrocławskim i w sali koncertowej UW - Oratorium Marianum, razem z wybitnymi chórami: Cantores Minores Wratislavienses oraz Oktoich.
http://www.orkiestraakordeonowaharmonia.twoj-impresariat.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Why Not Big Band Konopiska

Why Not Big Band Konopiska
Why Not Big Band Konopiska istnieje od 2008 roku, zainspirowamy urokiem muzyki swingowej i funky. Ma za sobą wiele udanych koncertów zarówno w Polsce jak i za granicą. Skład muzyków zespołu ulega czasem rozszerzeniu w zależności od wykonywanego utworu. Pojawia się bowiem klarnet, akordeon, itd. Zespół ma swojego konferansjera, który nie tylko zapowiada utwory, ale w zależności od potrzeb prezentuje słuchaczom wydarzenia historyczne związane z wykonywanymi utworami, a także zabawia publiczność. W ciągu krótkiego czasu działalności zdobył już I miejsce w kategorii Big Bandów na XVII Spotkaniu Muzyków Jazzowych Rudniki 2008 oraz wyróżnienie Prezesa Opolskiego Towarzystwa Jazzowego.
http://www.whynotbigbandkonopiska.twoj-impresariat.pl
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt