Recenzje
tworzenie prac zaliczeniowych. tworzenie prac zaliczeniowych (13)
https://doszwecji.pl/8-najlepszych-unikalnych-drinkow-w-szwecji/. 8 najlepszych unikalnych drinków w Szwecji
https://herbcio.pl. Zioła na nerki

Wyszukaj stronę        

Muzyka


muzyka

muzyka
Muzzo.pl – serwis wykonawców i ich wielbicieli, odnajdziesz tu gwiazdy list przebojów i niszowych twórców. Pragniesz podzielić się prywatną twórczością, założyć fanklub, ciekawią Cię newsy o ukochanych wokalistach? Dzięki kalendarium koncertów i imprez muzycznych w Twojej okolicy, zaplanujesz swój wolny czas. Zarejestruj się i komentuj już dziś! Stwórz własną stronę, dziel się muzą, pokaż co lubisz. Śledź bieżący kalendarz koncertów, top listy piosenek, newsy z życia artystów.
http://muzzo.pl
Zgłoś nie działający link/spam

realizacja dźwięku

realizacja dźwięku
Akademia Realizacji Dźwięku oferuje szkolenia z zakresu pracy w studio nagrań dźwiękowych oraz nagłaśniania koncertowego, a także na wszelkie powiązane z tymi zagadnieniami tematy. W branży Pro – Audio działamy od 1991 roku, edukujemy natomiast od 1997 roku. Nasza firma jest prekursorem szkoleń z zakresu technik pracy w środowisku Pro – Audio w Polsce. W zawodzie pracują setki absolwentów naszych szkoleń. W ramach szkoleń zawodowych współpracujemy zarówno z instytucjami państwowymi, jak i prywatnymi.
http://www.ard.edu.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Zespół weselny w województwie lubuskim

Zespół weselny w województwie lubuskim
Jeśli zależy ci bawić się na cudownej potańcówce weselnej to dobrym rozwiązaniem jest ściągnięcie orkiestry weselnej Matawi Band. Profesjonalna oprawa muzyczna każdego wesela to nasz obowiązek. Odgrywamy hity muzyczne w języku polskim, angielskim oraz włoskim.Rewelacyjnie kierujemy każde wesele oraz ręczymy za zawrotną rozrywkę wszystkim gościom.Matawi Band to gwarancja szampańskiej rozrywki twych gości.
http://matawiband.pl
Zgłoś nie działający link/spam

chwyty gitarowe

chwyty gitarowe
Spiewnik.eu to zbiór piosenek turystycznych, harcerskich, żołnierskich, patriotycznych, ludowych, religijnych, biesiadnych, barbórkowych i innych okolicznościowych wraz z chwytami, akordami gitarowymi. Został dodatkowo wyposażony w bogatą funkcjonalność ułatwiającą przeglądanie, wyszukiwanie, czytanie, śpiewnie lub instrumentalne wykonywanie utworów: Auto-przewijanie - podaj czas trwania utworu, naciśnij play i ciesz się śpiewem / grą na gitarze bez odrywania rąk! Utwór przewija się automatycznie. Zmiana wielkości tekstu czcionki - używasz dużego monitora, odbiorcy znajdują się w większej odległości? Jednym kliknięciem zmień rozmiar tekstu na większy.
http://spiewnik.eu
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt