Recenzje
tworzenie prac zaliczeniowych. tworzenie prac zaliczeniowych (290)
ubezpieczenia. ubezpieczenia (401)
prezentacje maturalne ogłoszenia. Przeglądasz strony www, aby znaleźć prezentacje maturalne ogłoszenia (328) . Nie trać czasu, lepiej odwiedź naszą stronę. Otrzymasz wszystkie niezbędne informacje.

Wyszukaj stronę        

TuningTest Renault Kadjar dCi

Test Renault Kadjar dCi
Jeden z wątków etymologicznych mówi, że KADJAR oznacza połączenie tradycyjnej sztuki perskiej oraz nowych trendów sztuki i technologii europejskiej. Na pewno, stylistycznie jest to bardzo interesujące auto. Z jednej strony wpisuje się w styl aktualnych modeli firmy, ale patrząc na pokracznego KOLEOSA, który był pierwszym SUVem marki, Kadjar jest jak perełka. By sprawdzić jaki jest specjalnie dla was zrobiliśmy test Renault Kadjar dCi o mocy 110KM. Nie jest zbyt wysoko zawieszony przez co raczej nie nadaje się do wypraw poza drogi utwardzone, tym bardziej, że nasz model 1,5dCi 110KM jest pędzony jedynie przodem. W ofercie jest jeszcze diesel 1,6 litra i on występuje w wersji 4×4.
http://bezpiecznapodroz.org/test-renault-kadjar-dci
Zgłoś nie działający link/spam


Test Volvo XC60 T5

Test Volvo XC60 T5
U progu zmiany modelu testujemy Volvo XC60 T5 by przekonać się jak wygląda sytuacja z modelem który był koniem pociągowym stajni. Przez lata model XC60 był na czołowych pozycjach rankingów sprzedaży w różnych krajach świata. Dzięki temu modelowi firma wyznaczała standardy nie tylko w dziedzinie bezpieczeństwa ale też i koncepcji budowy SUVa. Czas leci a jedyna zmiana w XC60 ty wykluczenie silników ponad 4cylindrowych. Szkoda my mieliśmy okazję półtora roku temu testować 4 cylindrowe turbo i subiektywne wrażenia są takie że… tamten był rasowy, miał klasę. Brzmiał jakby miał 8 cylindrów… i palił za 8 też niestety.
http://bezpiecznapodroz.org/volvo-xc60-t5-crossover-czy-suv
Zgłoś nie działający link/spam


Porsche Turbo Tuning

Porsche Turbo Tuning
Od 2008 roku specjalizujemy się w modyfikacjach oraz personalizacji samochodów sportowych oraz luksusowych, dostosowując pojazdy naszych klientów do ich upodobań, wymagań oraz charakteru. Jesteśmy wieloletnimi partnerami najlepszych, sprawdzonych światowych marek i firm tuningowych, oraz również prywatnie, ich użytkownikami. Doświadczenie którym dzielimy się z klientem pozyskaliśmy samemu będąc klientem i użytkownikiem, testując części na naszych samochodach w prawdziwych warunkach codziennego życia w mieście, na autostradzie czy też na torze.
http://www.mwwerke.com
Zgłoś nie działający link/spam


hamowania warszawa

hamowania warszawa
Od 20 lat zajmujemy się zagadnieniami motoryzacyjnymi i elektroniką. Nasze doświadczenie gwarantuje bezproblemowe modyfikacje mechaniczne i elektroniczne Państwa pojazdów. Tuning elektroniczny polega na modyfikacji programu w urządzeniu elektronicznym ECU (z języka angielskiego – Engine Control Unit) sterującym pracą silnika w taki sposób, aby zwiększyć moc silnika i poprawić przebieg charakterystyki jego momentu obrotowego
http://unitronic.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt