Recenzje
busy dania polska. busy dania polska (517)
https://doszwecji.pl/kiruna-arktyczne-miasto-w-szwecji/. Kiruna ? arktyczne miasto w Szwecji
Bruce Lee biografia. Człowiek legenda, mistrz, nauczyciel, filozof: Bruce Lee biografia (673) .

Wyszukaj stronę        

Religia


Parafia Katolicka pw. Świętej Rodziny w Pankach, ul. 1 Maja 1, 42-140

Parafia Katolicka pw. Świętej Rodziny w Pankach, ul. 1 Maja 1, 42-140
Parafiapanki.pl jest to strona internetowa Parafii Katolickiej p.w. Świętej Rodziny W Pankach. Rozpocznij swoją przygodę w Internecie z www.parafiapanki.pl. Teraz, dzięki naszej stronie internetowej posiadasz ciekawe informacje na temat parafii oraz jej historii na wyciągnięcie ręki. A właściwie to - po kliknięciu myszką. Zapraszamy gorąco i serdecznie na naszą stronę internetową naszej parafii.
http://www.parafiapanki.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Śmierć

Śmierć
Nagrobki pomniki które stawiamy na cmentarzach swoim bliskim. Zachęcamy do odwiedzenia naszego nowego portalu internetowego w którym znajdziesz to czego oczekujesz. Wzory nagrobków jest bardzo wiele i ciągle powstają nowe modele jak i w wersji elektronicznej można także zobaczyć . Wejdź na nasze forum i pozostaw kilka zdań od siebie na temat nagrobków, zamieść wzór nagrobka wykonany przez siebie i daj osądzić innym co o nim myślą, czy się spodoba, a może w jakiś sposób pomożesz innym w wyborze odpowiedniego wzoru, koloru, doradzisz czym się kierować przy zakupie lub znasz cenę. Debatuj z innymi w tej dziedzinie przez co każdy zainteresowany może dowiedzieć się więcej planując zakup.
http://www.miejsce-pamieci.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Parafia katolicka

Parafia katolicka
Parafiajankanty.pl jest to strona internetowa Parafii Katolickiej p.w. Świętego Jana Kantego w Częstochowie. Warto zobaczyć to czego inni nie widzieli, więc wystarczy kliknąć myszką, by zakosztować bogactwa Żywej Wspólnoty Kościoła. Zapraszamy gorąco i serdecznie na niezwykłą stronę, a zarazem przygodę która może odmienić również Twoje życie. Warto zmieniać świat na lepsze...dołącz do nas parafian żyjących pełnią nowej ewangelizacji.
http://www.parafiajankanty.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Portal katolicki

Portal katolicki
W kulturze Europejskiej dominującą religią jest chrześcijaństwo. Dawniej Papież i hierarchia kościelna miały znacznie więcej uprawnień i możliwości niż współcześnie, jednak mimo wszystko wierzących jest nadal mnóstwo. Na stronie znajdują się najważniejsze informacje potrzebne Katolikom, zarówno w życiu codziennym, jak i przy obrzędach, takich jak procesje, msze czy wszelkiego rodzaju uroczystości, których w naszej tradycji nie brakuje.
http://adoratio.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt