Recenzje
tematy prac magisterskich z zakresu bankowości i finansów. tematy prac magisterskich z zakresu bankowości i finansów (888)
pisanie prac inżynierskich. pisanie prac inżynierskich (637)
Korepetycje, opracowania lektur online. Korepetycje, opracowania lektur online (101)

Wyszukaj stronę        

Fotografiafotografia eventowa Oświęcim

fotografia eventowa Oświęcim
Fotografia kulinarna realizowana jest nie tylko w naszym studio, ale także w restauracji u Klienta. Sesje przeprowadzane są zazwyczaj na użytek np. plakatów reklamowych, kart dań – w takim przypadku dobierane są odpowiednie dodatki, a potrawy poddane są stylizacji. Bez perfekcyjnej obróbki graficznej nie obejdzie się żadna, nawet najlepiej zrealizowana sesja fotograficzna. Podczas sesji zdjęciowejj wykonujemy nieograniczoną liczbę zdjęć w tzw. surowym formacie RAW. Traktujemy je jako półprodukt, z którego powstanie ostateczna fotografia.
http://www.studioeb.pl
Zgłoś nie działający link/spam


fotograf ślubny Gdańsk

fotograf ślubny Gdańsk
Fotografia to dla mnie wielka przygoda a jednocześnie ogromna pasja. Emocje i akcja - uchwycić wyjątkowy moment, to jest właśnie to! Moje zdjęcia znajdują się na stronach m. in. Krzysztofa Ibisza, kabaretu Ani Mru Mru, Lechii Gdańsk, Lotosu Trefla Gdańsk, Trefla Sopot, Atomu Trefla Sopot, Luxtorpedy. Doświadczenie w fotografii reportażowej zbieram fotografując wyjątkowe wydarzenia: - śluby - Taniec z Gwiazdami- turnieje tańca towarzyskiego - mecze reprezentacji Polski w piłce nożnej mężczyzn - mecze reprezentacji Polski w siaktkówce mężczyzn - mecze reprezentacji Polski w koszykówce mężczyzn - mecze Lechii Gdańsk, Lotosu Trefla Gdańsk, Trefla Sopot
http://www.yesido.net.pl
Zgłoś nie działający link/spam


szparowanie zdjęć

szparowanie zdjęć
Szparowanie to czynności polegające usuwaniu tła ze zdjęcia, tak aby można wyszparowany obiekt umieścić na dowolnym innym tle (zazwyczaj białym). Poziom trudności zależny jest od poziomu złożoności wycinanego obiektu. Wycinanie obiektów o regularnych kształtach jest stosunkowo mało skomplikowane i można częściowo skorzystać z automatyki programów graficznych. Czym bardziej skomplikowany jest wycinany obiekt tym więcej czynności należy wykonać manualnie.
http://fotokrr.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Marcin Stańczak fotograf ślubny. Zdjęcia ślubne Warszawa, Żuromin.

Marcin Stańczak fotograf ślubny. Zdjęcia ślubne Warszawa, Żuromin.
Cześć! Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą fotograf ślubny Warszawa, Żuromin i okolice. Nazywam się Marcin Stańczak i moją pasją jest fotografowanie uroczystości ślubnych, weselnych. Stawiam na profesjonalne i niebanalne fotografie ślubne, które wykonuje na terenie miasta Warszawa, Żuromin oraz w województwie mazowieckim.Zajmuję się fotografią ślubną na terenie miasta Warszawa, Żuromin oraz okolic. Wykonywanie sesji ślubnych to dla mnie czysta przyjemność i wielka radość z możliwości uczestnictwa w tak ważnym dla nowożeńców dniu. Jeśli masz ochotę zapoznać się z moimi zdjęciami, serdecznie zapraszam Cię do zapoznania się z moim portfolio, które znajduje się na mojej stronie internetowej www.marcinstanczak.pl .
http://www.marcinstanczak.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt