Recenzje
Czy 32 uncje to 1 kwarta?. Czy 16 uncji to galon?
https://doszwecji.pl/szwecja-i-zrownowazony-rozwoj/. Ekologia w Szwecji ? technologia i zrównoważony rozwój
Apteki. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Apteki (672) medyczne.

Wyszukaj stronę        

Smartfony


Smartphone i PDA - informacje, porady, nowości

Smartphone i PDA - informacje, porady, nowości
Zapraszamy do naszego serwisu - tutaj znajdziecie wiele przydatnych informacji na temat telefonów typu smartfon (smartphone) i porozmawiacie z innymi użytkownikami smartfonów na naszym forum. Możecie uzyskać informacje o sprzęcie, grach java i systemach operacyjnych na smartfony, takich jak: android, maemo, windows mobile, czy symbian.
http://www.e-mobi.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Smartfon

Smartfon
Najnowsze wieści od producentów smartfonów i tabletów, takich, jak Apple, Samsung, HTC, czy też Nokia. Na stronie poradniki, recenzje, newsy i świetne testy aplikacji na Androida. Portal oPDA stanowi doskonałe kompendium wiedzy, a użytkownicy na forum z pewnością pomogą dokonać słusznego wyboru podczas zakupów.
http://opda.pl
Zgłoś nie działający link/spam

www.telefony.klhg.pl

www.telefony.klhg.pl
Smartfon łączy w sobie cechy telefonu komórkowego i kieszonkowego komputera. IBM Simon, który uważany jest za pierwszy w historii smartfon, pojawił się w sprzedaży w 1993 roku. Prawdziwym przełomem okazał się rok 2007, w którym to firma Apple przedstawiła ludziom swojego iPhone'a. Rok później smartfony w naszym kraju zajmowały jedynie 3% rynku telefonów komórkowych. Na początku 2013 roku było to już więcej niż 51% i pierwszy raz ich liczba przerosła liczbę sprzedawanych telefonów komórkowych. Trudno jest spekulować co czeka tę branżę w przyszłości, ponieważ szybkość jej rozrostu jest gigantyczna.
http://www.telefony.klhg.pl/
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt