Recenzje
https://dania-polska.pl. https://dania-polska.pl (695)
prace doktorskie. Szukasz pomocy? prace doktorskie (647) czekają na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
Co rozumiemy pod pojęciem XIX wieku?. Czy rok 1800 to wiek XIX?

Wyszukaj stronę        

Telekomunikacja


Pogadaj.pl - Tanie rozmowy i połączenia międzynarodowe.

Pogadaj.pl - Tanie rozmowy i połączenia międzynarodowe.
Operator telefoniczny zapewniający najtańsze połączenia stacjonarne i komórkowe, międzynarodowe i międzymiastowe. Bez umów, zdrapek czy dodatkowych rachunków. Dzwonisz z własnego telefonu na cały świat już od 29 groszy za minutę!
http://pogadaj.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Spawanie światłowodów

Spawanie światłowodów
Strona firmy Eukom Cabling, która działa w branży telekomunkiacyjno-informatycznej. Dostarcza okablowanie do budowy sieci telekomunikacyjnych. Kable światłowodowe i miedziane w różnego rodzaju konfiguracjach. Firma zajmuje się także wykonywaniem usług spawania światłowodów, pomiarów sieci.
http://www.eukom.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Telefony Nokia, Nokia Maemo

Telefony Nokia, Nokia Maemo
Serwis zawiera najaktualniejsze informacje ze świata na temat firmy Nokia. Redakcja portalu przeprowadza również profesjonalne testy telefonów marki Nokia wraz z materiałami wideo. Użytkownik znajdzie na stronie artykuły dotyczące Nokii, systemu Symbian i Maemo. Dostępny jest również download, w którym można pobrać gry, programy, motywy itp. na telefony z systemem Symbian. Serwis udostępnia również profesjonalne opisy telefonów wszystkich produktów marki Nokia. InfoNokia.pl sporządza również własne raporty na temat cen telefonów Nokia na polskim rynku telekomunikacyjnym.
http://InfoNokia.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Wimax netia

Wimax netia
Netia jest liderem w zakresie budowy sieci opartych na technologii WiMAX - usługi głosowe, dostęp do Internetu i transmisja danych. Obecna oferta na bazie technologii WiMAX obejmuje dostęp do Internetu i usługi głosowe zarówno dla odbiorców indywidualnych jak i przedsiębiorstw. Bezprzewodowy dostęp do internetu i telefon, oferta skierowana jest do Klientów, których siedziby zlokalizowane są na obszarach wykraczających poza zasięg istniejącej sieci stacjonarnej a także firm które nie są zadowolone z jakości posiadanych łączy.
http://www.netia-wimax.pl
Zgłoś nie działający link/spam

netia wrocław

netia wrocław
Odział firmy netia we Wroclawiu. Zajmujemy się sprzedaż usług na terenie Wrocławia oraz całego województwa dolnośląskiego. Szeroka oferta usług telekomunikacyjnych oraz internetu. Odział netii we wrocławiu pomaga w szybszym i wygodniejszym kontakcie z działem handlowym na terenie Dolnego Śląska
http://www.netia-wroclaw.pl
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 2 3 4 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt