Recenzje
https://herbcio.pl/ziola-na-oczy-7-ziol-na-poprawe-wzroku/. Zioła na oczy
Kiedy była połowa XX wieku?. Jak długi jest wiek XVIII?
https://inter-esse.pl. Proponujemy https://inter-esse.pl (575) z języka polskiego w Katowicach.

Wyszukaj stronę        

Programy


Ventrilo 2.1.4 download

Ventrilo 2.1.4 download
Ventrilo 2.1.4 download. Ventrilo 3.0.5 download. Ventrilo jest programem umożliwiającym grupową komunikacje głosową. Program ten jest głównie używany przez ludzi grających w gry online takie jak counter-strike itd. ponieważ cechuje go niewielkie obciążenie procesora oraz łącza internetowego. Jest głównym konkurentem Teamspeak'a.
http://www.ventrilo24.net
Zgłoś nie działający link/spam

Program dla salonów

Program dla salonów
NeoHair to program do zarządzania salonem fryzjerskim, spa czy siłownią dostępny online . Inteligentny kalendarz pozwala przypisywać różnym pracownikom kolejne czynności w ramach jednej wizyty, umożliwia sprzedaż niemal każdej dostępnej w Salonie minuty wolnego czasu. Opcja zapisywania zdjęć stylizacji pozwala także obserwować rozwój każdego pracownika .
http://www.neohair.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Programy Budownictwo Polskie

Programy Budownictwo Polskie
Subportal Programy.BudownictwoPolskie.pl cieszy się wielkim zainteresowaniem ze strony użytkowników serwisu. Zawiera bogatą bazę darmowych programów budowlanych oraz darmowych programów użytkowych wykorzystywanych między innymi do prac biurowych. Baza programów jest systematycznie aktualizowana i modyfikowana. Zapraszamy do odwiedzania serwisu.
http://programy.budownictwopolskie.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Program do kosztorysowania Norma Expert

Program do kosztorysowania Norma Expert
Polecamy programy do sporządzania kosztorysów z rodziny Norma: Norma PRO, Norma STANDARD, Norma EXPERT. Są to proste w obsłudze, intuicyjne programy, dzięki którym praca każdego kosztorysanta będzie łatwiejsza, a czas poświęcony na sporządzenie kosztorysu znacznie się skróci.
http://www.norma-expert.net.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Complex-IT - Oprogramowanie na zamówienie

Complex-IT - Oprogramowanie na zamówienie
Skrypt SellMoris to nowa platforma do handlu, dzięki której stworzysz sklep internetowy. Jesteśmy agencją z doświadczeniem w skryptach e-commerce i wiemy jak winnien wyglądać współczesny sklep internetowy. Pomożemy Ci zrobić go od podstaw. Complex-IT specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania dedykowanego dla swoich klientów instytucjonalnych. Potrafimy stworzyć ofertę dla wybitnie wymagających klientów. Programujemy nie tylko rozwiązania e-commerce, ale również systemy, które wspomagają biznes i technologie Twojej Firmy.
http://www.complex-it.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt