Recenzje
Korepetycje z języka polskiego. Korepetycje
https://aktinet.pl/jaki-procent-z-30-dolarow-stanowi-6-dolarow/. Jaki procent z 30 dolarów stanowi 6 dolarów?
https://aktinet.pl/ile-wynosi-3-8-jako-liczba-dziesietna-i-procent/. Ile wynosi 3/8 jako liczba dziesiętna i procent?

Wyszukaj stronę        

Stare gry


stare gry

stare gry
Stare gry do pobrania. Serwis zawiera kilkaset starych gier, podzielonych tematycznie według działów. Stare gry, Bijatyki, Samochodowe, Ekonomiczne, Wyścigowe, Sportowe, Symulatory, Logiczne, Przygodowe, FPP, RPG, Strategiczne, Zręcznościowe, Wojenne, Akcji, Star Wars, Platformowe, Piłka nożna, Kultowe, Na myślenie. Zapraszamy do odwiedzenia serwisu.
http://www.stare-gry.klawo.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Oldsql - 100% Retrokultury - stare gry, filmy, komiksy, kreskówki, muzyka

Oldsql - 100% Retrokultury - stare gry, filmy, komiksy, kreskówki, muzyka
Multitematyczny Portal Retrokulturowy. Multimedialne centrum wspomnień obejmujące wszystkie warte refleksji zagadnienia, zarówno te sprzed lat, jak i te najnowsze sięgające do korzeni oldschoolowości. Graj, czytaj, słuchaj i oglądaj retrorozrywkę razem z nami!
http://www.oldsql.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Szachowa

Szachowa
On również kliknął kwadratów, aby wskazywać swoje odpowiedzi, które zostały natychmiast przekazane do swego przeciwnika monitora. Wyświetlacz Langa jest praktycznie taka sama, jak używane przez zawodników w bursztynowym Grandmaster turniejów Blindfold w ciągu ostatnich 20 lat, w co oczywiście obaj oglądali puste płyty i kliknięciu na kwadraty, aby przekazać swoje ruchy.
http://h2o.law.harvard.edu/user/profile.do?userID=36148
Zgłoś nie działający link/spam

Szachy dla debili

Szachy dla debili
Co ciekawe, nawet zapomniałem Jeff uważa, że może faktycznie Ivanchuk pokonał norweski, pomagając Kramnika zdobyć prowadzenie. Nigdzie w całym artykule ChessBase jest taka możliwość rozrywki. Najbliższa rzecz, że dotyka widmo niewyobrażalnej katastrofy jest'' Oczywiście Kramnik może przejść Carlsen i zakończyć w pierwszym wprost - ale jest ledwie 5% szans na to, biorąc pod uwagę siłę Carlsen i dodatkowo pozostałe gry z Białym''. Szachy
http://wpisy-szachy.cba.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Taka szachy

Taka szachy
Część z tej samej rzeczy można powiedzieć o Kramnik-Aronian zwłok, choć jakość analizy było nieco wyższe. Gracze byli wyraźnie zmęczony i osuszony. Aronian powiedział, że trudno mu było obliczyć w trakcie gry iw pewnym momencie powiedział, że wstydzi się, że stracił wyraźnie narysowane pozycję! Kramnik wskazał, że wchodząc do gry był całkiem realistyczne o swoich szansach i czułem, że lepiej grać w szachy i zapomnij o każdym wyniku lub o tym, co dzieje się w grze Carlsen głównej!
http://themeforest.net/user/konkoxxx
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt