Recenzje
Kiedy była połowa XX wieku?. Jak długi jest wiek XVIII?
https://aktinet.pl/czy-komorka-prokariotyczna-ma-dna/. Czy komórka prokariotyczna ma DNA?
Spis Aptek. Spis aptek i gabinetów w Polsce. Najlepsze Spis Aptek (64) .

Wyszukaj stronę        

Gry komputerowe


Ogólnopolska Sieć serwerów Counter-Strike 1.6

Ogólnopolska Sieć serwerów Counter-Strike 1.6
Poszukujesz dobrego serwera do gry Counter Strike? Ta modna odmiana gry przez internet potrzebuje solidnego instrumentu do obsłużenia użytkowników. Zachęcam ciebie do badania funkcjonowania tego serwisu. Dbamy, by był on non stop bezawaryjny i nie zapchany nazbyt. Poznaj nasz regulamin i zarejestruj się w serwisie w celu aktywowania konta do Counter Strike. Zapaleńcy tej rozrywki na pewno będą zadowoleni tą ofertą.
http://cs.kalisz.pl
Zgłoś nie działający link/spam

PlayStation

PlayStation
PSNews to serwis z najświeższymi informacjami na temat konsol PlayStation, zarówno tych stacjonarnych jak PS3, czy PS4, jak również przenośnych typu PS Vita. Prezentujemy nasze recenzje, dyskusje użytkowników, a także plotki ze świata, czy aktualizacje usług PSN i PS Plus. Skupiamy się głównie na grach, a także promocyjnych ofertach na konsole. Jednak znajdują się tu również prezentacje akcesoriów, czy własne testy i recenzje na temat najnowszych dodatków od Sony. Zachęcamy do wspólnej gry, zrzeszamy zawodników z całej Polski umawiając się na turnieje online.
http://psnews.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Anno MMO

Anno MMO
Anno Online - średniowieczna osada w oknie przeglądarki (WWW). Anno Online jest niemal pełnowymiarową częścią serii, przeznaczoną do zabawy w dowolnej przeglądarce internetowej. Gra została przygotowana w technologii flash i nie wymaga instalowania żadnych dodatkowych plug-inów. Za tytuł odpowiedzialna jest niemiecka firma Blue byte.
http://anno-mmo.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Duel of Champions

Duel of Champions
Duel of Champions to sieciowa karcianka osadzona w popularnym uniwersum fantasy Mocy i Magii. Jest to wyjątkowo udana kanciarka Free to play z mikro transakcjami, które nie są konieczne do pełnego cieszenia się grą, a to za sprawą osiągnięć, których zdobywanie uzupełnia naszą talie nowymi lepszymi kartami. Sama rozgrywka jest nadzwyczaj prosta dzięki czemu, każdy zainteresowany tym tytułem gracz szybko zrozumie zasady po przejściu krótkiej serii samouczków. Ilość kart w grze zwiększa się co jakiś czas, a oprócz dodatkowych kart dla obecnych w Duel of Champions ras dodawane są nowe jak np. Orkowie, którzy na swoją premierę musieli trochę poczekać
http://duelofchampions.org.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt