Recenzje
Korepetycje i pomoc przy pisaniu prac - Katowice. Korepetycje i pomoc przy pisaniu prac - Katowice (702)
Czy GMO można bezpiecznie spożywać?. Jakie są korzyści z kupowania ekologicznych owoców i warzyw?

Wyszukaj stronę        

Gry komputerowe


O grach niezależnych

O grach niezależnych
Blog na którym można poczytać sporo informacji o grach niezależnych. Omawiane są tu akcje The Humble Bundle - w ramach których można kupić gry za grosze - a nawet opisywano niezależną konsolę OUYA na której będzie można grać w niedrogie gry wideo. Ponadto trochę informacji o grach przeglądarkowych, rankingi, tapety z gier i tym podobne.
http://blog-o-grach.blogspot.com/
Zgłoś nie działający link/spam

Gry na Komputer

Gry na Komputer
Serwis CD Action.pl poświęcony grom oraz najświeższym zdarzeniom ze świata e-sportu i rynku gier komputerowych oraz konsol. CD-Action (CDA) to największe w Polsce pismo dla graczy. W miesięczniku najlepsze pełne wersje gier komputerowych. Forum dostępne dla każdego użytkownika, znajdziesz tam wszystko co dotyczy świata gier oraz komputerów. Opinie naszych recenzentów są jak najbardziej obiektywne. Sumiennie oceniają każdą wartą uwagi grę, żadna nie przejdzie nie zauważona. Konkursy z fenomenalnymi nagrodami (koszulki, gry, sprzęt komputerowy, konta premium) które każdy chce mieć na swojej półce. Galerie screenów oraz screen shocków, patche do gier.
http://www.cdaction.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Landwirtschafts Simulator Mods - LS mods

Landwirtschafts Simulator Mods - LS mods
Ls-portal.eu to portal z modami do Farming Simulator. Na naszej stronie znajdziesz tysiące darmowych modyfikacji do gry, zwanymi potocznie ls mods, z możliwością ich pobrania, oraz dużo poradników i nowości ze świata symulatora farmy. Landwirtschafts Simulator to gra, w której wcielamy się w rolę farmera, posiadającego własną gospodarkę, kawałek pola oraz niewielką liczbę maszyn rolniczych. Posiadane pole możemy uprawiać na wiele sposobów. Gra daje nam możliwość siewu kilka rodzajów zbóż na przykład rzepak, pszenicę, jęczmień czy też buraki. Mamy także możliwość sadzenia ziemniaków a pozostałą po zbożu słomę możemy prasować i zwozić do gospodarstwa.
http://ls-portal.eu
Zgłoś nie działający link/spam

torrenty

torrenty
Grytas.pl to darmowa wyszukiwarka plików torrent. Na naszej stronie możesz wyszukać i pobrać całkowicie za darmo pliki torrent, cracki do gier i programów, a także wyszukać darmowe filmy online, a następnie pobrać dowolny film. Oprócz filmów na naszej stronie znajdziesz także najnowsze gry, programy a także muzykę. Zapraszamy na naszą stronę. Mam także opis przerobiony przez synonimy (Przeszukując net można odnaleźć sporo portalów torrentowych. Wszystkie natomiast posiadają wąski zasób pakietów, co nieczęsto obliguje nas do ustalania kilku kont na bogatych serwisach.
http://www.grytas.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt