Recenzje
Ile litrów pomieści kwarta suchej miary?. Ile szklanek wody mieści się w jednym galonie?
Busy polska dania. Busy polska dania (822)
zabrudzenia fotowoltaiki. zabrudzenia fotowoltaiki (890)

Wyszukaj stronę        

Gry komputerowe


Serwery CS 1.6

Serwery CS 1.6
Jeśli grasz w Counter Strike i szukasz nowych wspaniałych doznań, nasze serwery są właśnie dla Ciebie. Do dyspozycji graczy oddajemy pięc serwerów. Na każdym z nich masz możliwość zmierzyć się w rozgrywce z najlepszymi graczami w Polsce. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdują się wszystkie potrzebne informacje do ropoczęcia zabawy na naszych serwerach.
http://freeskill.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Kody do gier

Kody do gier
GameShock.pl to portal przeznaczony przede wszystkim dla prawdziwych graczy i fanów technologicznych nowinek! Znajdziesz tu mnóstwo nowości ze świata gier komputerowych, multimediów i nowoczesnych technologii. Ponadto czekają na Ciebie gry online, recenzje najnowszych pozycji, najciekawsze artykuły, patche, kody do gier, trainery, dodatki – to wszystko w jednym miejscu! Wkrocz do świata elektronicznej rozrywki... a pozostaniesz w nim na dłużej :)
http://www.gameshock.pl
Zgłoś nie działający link/spam

igracz.eu - darmowe kody do gier komputerowych

igracz.eu - darmowe kody do gier komputerowych
iGracz to bardzo prosty sposób na znalezienie kodów oraz porad do gier komputerowych. Łatwo i szybko znajdziesz to czego szukasz : kody do gier, trainery, save czy pełne wersje gier. Na górze strony znajduje się podział alfabetyczny gier, wystarczy że wybierzesz odpowiednią literę i znajdziesz swoją grę. Jeżeli zaś nie znajdziesz tego czego szukasz, napisz do nas korzystajac z działu kontakt. Bardzo chętnie pomogę Ci w rozwiązaniu Twojego problemu.
http://igracz.eu
Zgłoś nie działający link/spam

warez forum

warez forum
Fora warezowe znane są już od wielu lat, wiele z nich istnieje już od ponad 5 lat. Co znajdziemy na forum warezowym? Na każdym mamy prawieto samo, działy typu -gry, programy, filmy, ebooki, muzyka. W każdym w działów znajdziemy opisy, które odpowiadaja tytułowi tematu. Długość filmu, zdjęcia z filmu, dokładny opis, oraz link zewnętrzny gdzie możemy zobaczyć przykładowy film. Warezy są bardzo popularne i cenione przez użytkowników, nie trzeba szukać po całym internecie pliku skoro można wejść na warez gdzie jest ich skupisko. Warto też wspomnieć że na warezie-x jest możliwość zarabiania pieniędzy za zwykłe postowanie. Jest to 0.02zł, które może wzrosnąć o ile osiągniemy kolejny pułap.
http://warez-x.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt