Recenzje
https://niemiec-bus.pl. https://niemiec-bus.pl (533)
Bus do Niemiec. Bus do Niemiec (764)
Czyszczenie fotowoltaiki. Czyszczenie fotowoltaiki (522)

Wyszukaj stronę        

Gry dla dzieci


Strategiczna planszowa gra dla dzieci i dorosłych

Strategiczna planszowa gra dla dzieci i dorosłych
HusBao to najstarsza towarzyska gra planszowa dla 2 osób. Gra dla dzieci i dla dorosłych z rodziny: strategiczne, edukacyjne, logiczne gry planszowe. Proste zasady gry! Półszlachetne kamienie i wyjątkowa plansza z egzotycznego drewna to pomysł na dobry prezent. Zabawa, i relaks od 15 do 90 minut.
http://www.husbao.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Wizaż

Wizaż
Portal wdziek.info stworzony został specjalnie dla kobiet, dla których uroda jest ważną dziedziną życia. Zawiera wiele cennych artykułów na temat dobrego samopoczucia, pięknego wyglądu oraz zdrowego stylu życia. Artykuły te posegregowane są w kategoriach tematycznych. Każda kobieta z pewnością znajdzie tutaj coś dla siebie. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się artykuły o ćwiczeniach i makijażach. W serwisie znajduje się także wiele galerii, głównie fryzur i wzorków na paznokcie. Przy portalu działa także forum dyskusyjne na którym specjaliści udzielają porad użytkownikom. Forum także zawiera szczegółowe działy, a wszystko po to, aby łatwo i szybko znaleźć poradę na interesujący nas temat.
http://wdziek.info
Zgłoś nie działający link/spam

Wzorki na paznokcie

Wzorki na paznokcie
Blog poświęcony tematyce zdobienia i przedłużania paznokci, zarówno metodą żelową jak i akrylową. Znajdziecie tu Państwo liczne wzorki na paznokcie, które być może zainspirują was do tworzenia własnych, niepowtarzalnych zdobień. Wzorki wykonane są zarówno na tipsach jak i na naturalnych paznokciach. Serdecznie zapraszamy do oglądania i wyrażania swoich opinii.
http://malgos-paznokcie.blog.onet.pl
Zgłoś nie działający link/spam

gry dla dzieci

gry dla dzieci
Strona przeznaczona dla najmłodszych użytkowniczek internetu. Zawierająca gry dla dziewczyn czyli tzw. "ubieranki", które pozwalają na ubieranie postaci w różne ubrania. Tworzona społeczność użytkowników grających w gry pozwalająca na lepszą komunikację. Dostępne są forum, blogi oraz grupy. Zapraszamy do grania w gry dla dziewczyn, ubieranki i gry dla dzieci.
http://www.ubieranki24.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt