Recenzje
Ile czasu upłynęło od listopada 2007 r.?. Jaki jest mój wiek, jeśli urodziłem się w 1999 r.?
Co masz na myśli, mówiąc o XVII wieku?. Kiedy rozpoczął się XV wiek?
Zioła przeciwzapalne. Zioła na zapalenia

Wyszukaj stronę        

Odkurzacze


Odkurzacz centralny

Odkurzacz centralny
Nasze odkurzacze centralne nadają się idealnie dla każdego użytkownika. W czasie odkurzania pomieszczenia, zanieczyszczenia i zakurzone powietrze jest jedynie wysysane z pomieszczenia. Wydmuchiwanie zassanego powietrza, po jego oczyszczeniu odbywa się na zewnątrz. Nasz system działa w jedną stronę. Brud i kurz jest bezpowrotnie wyssany z pomieszczeń. Zalecany dla alergików. Użytkownik posługuje się jedynie lekkim elastycznym wężem. Nie ciągnie za sobą odkurzacza, nie dźwiga go. Nie ma splątanego kabla elektrycznego. Nie ma potrzeby częstego kontrolowania i wymiany worków na śmieci w jednostce centralnej.
http://www.smart.info.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Worki do odkurzaczy

Worki do odkurzaczy
Sklep online www.invest.biz.pl prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową produktów oraz części artykułów gospodarstwa domowego. Firma Invest Sp. z o.o. od lat współpracuje z uznanym polskim producentem sprzętu AGD, firmą Zelmer. Na bogatą ofertę sklepu składają się m.in. worki do odkurzaczy oraz inne akcesoria AGD. Sklep Invest to gwarancja bezpiecznych zakupów.
http://www.invest.biz.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Nilfisk Alto - Maszyny i myjnie czyszczące

Nilfisk Alto - Maszyny i myjnie czyszczące
Nilfisk-ALTO oferuje kompletną grupę nowoczesnych i mocnych odkurzaczy do zbierania na sucho i mokro - wszystkie zaprojektowane tak aby dostosować się do najbardziej wymagających profesjonalnych potrzeb czyszczenia - jednocześnie każdy z nich dostosowany jest do konkretnego poziomu wymagań.
http://www.nilfisk-alto.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

pranie dywanów

pranie dywanów
Oferujemy pranie dywanów, wykładzin, mebli i tapicerek na terenie Warszawy i okolic. Myjemy parą wszelkie powierzchnie. Przeprowadzamy dezynfekcje. Myjemy okna i sprzątamy po remontach.
http://www.czyscimy.waw.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Acis worki i filtry do odkurzaczy,Myjnie Parowe,Czyszczenie Suchym Lodem

Acis worki i filtry do odkurzaczy,Myjnie Parowe,Czyszczenie Suchym Lodem
Acis worki do odkurzaczy przemysłowych, Myjnie parowe,Czyszczenie suchym lodem Firma ACIS to gwarancja najwyższej jakości WORKÓW i FILTRÓW do odkurzaczy przemysłowych. Prowadzimy sklep internetowy dzięki czemu obsługujemy klientów w całej Polsce. ACIS to dealer profesjonalnych MYJNI PAROWYCH OPTIMA. Myjnie parowe Optima™ mają bardzo wiele zastosowań. Doskonale sprawdzają się zarówno w profesjonalnych myjniach samochodowych, jak i w firmach sprzątających, gastronomii, przemyśle spożywczym czy hotelarstwie. Firma ACIS to czyszczenie najnowszą technologią SUCHEGO LODU, prowadzimy usługi jak i sprzedaż urządzeń . ACIS to gwarancja najwyższej jakości oferowanych urządzeń i profesjonalna obsługa klientów.
http://www.acis.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt