Recenzje
www.ft.dk/. www.ft.dk/ (376)
https://doszwecji.pl/emerytura-w-szwecji/. Emerytura w Szwecji
Zioła na reumatyzm. Jakie zioła na reumatyzm?

Wyszukaj stronę        

Restauracje


Klub Poznań

Klub Poznań
Habana stwarza możliwości zorganizowania bankietu stojącego do 250 osób lub do 100 osób przy możliwości siedzącej z doskonałym smakiem, oprawa artystyczną i dyskretna obsługą.Precyzyjnie przygotowane kolacje dla wielu poznańskich firm są zaszczytem i motywacją do dalszego rozwoju restauracji, szkolenia pracowników i ciągłego dopracowywania szczegółów w aranżacji naszego wnętrza. Jesteśmy otwarci na organizację wszelkiego rodzaju uroczystości, gal czy bankietów.Dogodna lokalizacja w pobliżu Starego Rynku umożliwia łatwy i szybki dojazd.Zapraszamy do miejsca pełnego pozytywnej energii.Skontaktuj się już dziś! Przygotujemy dla Ciebie oferte. Już od piątku 30.01. w każdy weekend (piątek, sobota) od godziny 21:00 zapraszamy na muzyczne
http://www.habanarestaurant.pl
Zgłoś nie działający link/spam

kawiarnia Bielsko-Biała

kawiarnia Bielsko-Biała
Kawiarnia i lodziarnia Marago Cafe w Bielsku-Białej zaprasza na słodkie chwile przyjemności. W menu: pyszne desery lodowe, słodka kuchnia włoska, ciasta, kawa, napoje zimne, świeże soki, herbaty, alkohole. Tylko u nas oryginalne receptury, świeże i naturalne składniki oraz wyjątkowa atmosfera.
http://www.marago-bielsko.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Catering Kraków

Catering Kraków
Restauracja Wierzynek oferuje swoim klientom wysokiej jakości catering. Połączenie tradycji i nowoczesności znajduje swoje odzwierciedlenie w menu Wierzynka. Mistrzowie kuchni przygotują dla naszych gości wykwintne dania według własnych receptur inspirowanych tradycyjną polską kuchnią pełną dziczyzny, ryb i grzybów.
http://www.wierzynek.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Będzin pizza

Będzin pizza
Strona umożliwia zamawianie jedzenia przez internet w Będzinie. W tym mieście znajdują się dwa lokale udostępniające taki sposób zamawiania jedzenia. Są to Kanion Pizza oferujący głównie pizzę oraz Kuchnia Polska w którego ofercie znajdują się tradycyjne polskie potrawy. Zamawianie przez internet ma bardzo wiele zalet. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie podnoszą się koszty jedzenia, tzw koszty ukryte bo zawarte w późniejszych rachunkach za telefon. Zamawianie on-line daje możliwość korzystania z wszystkich promocji dostępnych w danym lokalu.
http://bedzin.netkellner.pl
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt