Recenzje
https://doszwecji.pl/goteborg/. Göteborg}
wycena diamentów. wycena diamentów (582)
https://herbcio.pl/. Zioła na odchudzanie

Wyszukaj stronę        

Odzież


Producent odzieży medycznej

Producent odzieży medycznej
Joke jest producentem odzieży gastronomicznej, a także odzieży medycznej. Swą ofertę kierujemy zwłaszcza do szpitali, gabinetów kosmetycznych, restauracji, hoteli lub też placówek medycznych. Odzież wyróżnia wysoka jakość, funkcjonalność oraz dbałość o detale. Nasza oferta obejmuje m.in. sukienki, fartuchy, żakiety, marynarki, spódnice, koszulki, spodnie oraz modele specjalne. Istnieje możliwość indywidualnego wyboru kroju, barwy, haftu, a także pozostałych elementów stroju. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego oraz do zapoznania się z całą ofertą Joke (także z ofertą specjalną). W razie wątpliwości i pytań chętnie doradzimy.
http://www.joke.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Praktyczne i estetyczne dzianiny

Praktyczne i estetyczne dzianiny
Dostarczycielom najrozmaitszego typu dzianin, hurtownikom, kompaniom krawieckim i użytkownikom indywidualnym zwracamy uwagę na doświadczoną i wielką firmę Bamid, wytwórcę dzianin bawełnianych i mieszanek wykonanych z najlepszych rodzajów przędzy z zastosowaniem najnowszego parku maszynowego, między innymi znanych włoskich i niemieckich maszyn dziewiarskich. Spółka specjalizuje się szczególnie w produkcji lubianego materiału, jakim jest dzianina dresowa, powszechnie używana, między innymi przez fabrykantów ubiorów treningowych.
http://www.bamid.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Import odzieży używanej

Import odzieży używanej
Nasza firma zajmuje się importem markowej odzieży z Holandii. Współpracujemy ze sklepami typu secondhand, którym zależy na odzieży wysokiej jakości. Jesteśmy w stanie zadowolić nawet bardzo wymagających klientów, ponieważ nasza odzież nie podlega segregacji i pochodzi ze sprawdzonych zbiórek odzieży. Sezonowo prowadzimy również outlet. Zapraszamy do współpracy.
http://uzywana-odziez.net
Zgłoś nie działający link/spam


Szycie na miarę

Szycie na miarę
Tiviano oferuje szycie miarowe garniturów i koszul. W naszym salonie znajdziesz także wyroby najlepszych producentów europejskich i polskich. Oferujemy suknie wizytowe i garnitury.
http://tiviano.com
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt