Recenzje
pisanie prac inżynierskich. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie prac inżynierskich (575) to błahostka.
https://herbcio.pl/bazylia-korzysci-zdrowotne/. Bazylia: Korzyści zdrowotne
https://edumarketing.pl. https://edumarketing.pl (312)

Wyszukaj stronę        

Chemia przemysłowa


Cetex - Sól drogowa luzem

Cetex - Sól drogowa luzem
Firma oferuje sól do zimowego utrzymania dróg oraz ekogroszek. W swoim asortymencie posiada zarówno sól drogową luzem jak i workowaną po 50 kg i 25 kg. Firma oferuje własne zaplecze transportowe składające się z nowoczesnych naczep samowyładowczych (24 tony lub 6 ton) oraz ciągników siodłowych. Ponadto w ofercie dostępny jest najwyższej jakości ekogroszek z polskich kopalni. Oferowany towar może być dostarczany na terenie kraju jak i za granicę natychmiast po złożeniu zamówienia. Dostosowujemy się do potrzeb rynku, dlatego bez problemu oferujemy także transport mniejszych ilości towaru – począwszy od 1 tony. Sól drogowa jest najskuteczniejszym środkiem do zwalczania skutków zimy na naszych drogach.
http://www.cetex-sol.com
Zgłoś nie działający link/spam

Nawozy NPK

Nawozy NPK
AurePio jest importerem soli potasowych z byłych republik radzieckich oraz z Rosji. Zajmuje się również dystrybucją nawozów azotowych, fosforowych i wieloskładnikowych. Firma obsługuje polski przemysł chemiczny oraz rolnictwo dostarczając hurtowo towary transportem morskim, kolejowym i samochodowym. Głównymi klientami spółki są krajowe zakłady produkujące nawozy, hurtownie artykułów rolnych i mieszalnie nawozów. Od początku istnienia firma prowadzi na szeroką skalę działalność dobroczynną wspierając m.in. hospicja, fundacje, szpitale, domy dziecka i pozarządowe organizacje charytatywne.
http://www.aurepio.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Higiena Serwis Dezynfekcja rąk

Higiena Serwis Dezynfekcja rąk
W ofercie firmy Higiena Serwis można odnaleźć wszystko, co jest niezbędne przy ścisłym utrzymaniu czystości, to jest: maszyny czyszczące, zamiatarki, odkurzacze, urządzenia do wyposażenia toalet, materiału uzupełniające, serwetki gastronomiczne i z nadrukiem, artykuły kosmetyczne, chemię profesjonalną, czyściwa przemysłowe plus sprzęt i urządzenia do sprzątania. Nasze produkty odznaczają się najwyższą jakością oraz niezwykłą efektywnością działania. Przykładamy ogromną wagę do doboru najlepszych rozwiązań wiodących fabrykantów. Dzięki temu pozyskujemy pewność, iż nasza propozycja spełni oczekiwania nawet w najwyższym stopniu wymagających klientów.
http://higienaserwis.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Dow Corning

Dow Corning
Z ciekawostek oferty sprzedażowej możemy wymienić tak zwane rzepy przemysłowe, które służą do łączenia różnych tworzyw ze sobą. Dzięki temu, iż rzepy posiadają szalenie mocne i równocześnie elastyczne kleje, możliwe jest łączenie takich materiałów ze sobą, jak na przykład: metale, tworzywa sztuczne, szkło, itp.
http://www.univar.pl
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 2 3 4 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt