Recenzje
https://polska-dania.pl. https://polska-dania.pl (568)
Jak obliczyć, że 64 jest podzielne przez 16?. Ile to jest 64 na 100, wyrażone w procentach?
Jak można zidentyfikować bakterie w laboratorium?. Jak zbadać obecność bakterii E. coli w wodzie?

Wyszukaj stronę        

Mieszkania Poznań


Odbiory mieszkań, formalności budowlane

Odbiory mieszkań, formalności budowlane
Odbiór mieszkania od dewelopera w Poznaniu i Powiecie Poznańskim przez inspektora z wieloletnim doświadczeniem, profesjonalnym sprzętem, doradztwo budowlane. Załatwianie formalności przed rozpoczęciem budowy do uzyskania pozwolenia na budowę.
http://phu-allora-invest-jf.otobiznes.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Odbiór mieszkania Poznań

Odbiór mieszkania Poznań
Odbiór mieszkań i domów od dewelopera w Poznaniu i Powiecie Poznańskim wykonane przez inspektora, kompleksowa obsługa inwestycji, wynajem sprzętu budowlanego, prowadzenie formalności przed rozpoczęciem inwestycji oraz sprzedaż działek i domów to zasadnicza działalność PHU Allora Invest.
http://odbiormieszkaniadomu.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Krowodrza Mieszkania

Krowodrza Mieszkania
Wykonujemy interesujące osady domków mieszkalnych na nowoczesnych osiedlach, które znajdują się w dogodnej odległości od serca miasta. W pobliżu nastaje coraz to to oryginalniejsze życie na poziomie – eleganckie sklepiki, jednostki naukowe, lecz nadal nie jest to zasadnicze serduszko Krakowa, dzięki czemu nie ma tutaj mowy o jakichkolwiek korkach oraz wznoszących się na wszelkim etapie zanieczyszczeniach. Zakup własnej osobie nowe lokum, wykończone estetycznymi oknami, drzwiami, listwami, podłogami oraz parapetami. Z wszelkiego okna posiadasz ciekawy pejzaż, natomiast małe bloczki sprawiają, iż nie musisz już taszczyć ciężarów na większe piętro.
http://malemieszkania.com.pl/
Zgłoś nie działający link/spam


Monday Development S.A.

Monday Development S.A.
Hevelia to kameralne osiedle mieszkaniowe, usytuowane u zbiegu ulic Heweliusza i Palacza, na poznańskim Grunwaldzie. Wzniesioną przez dewelopera Monday Development inwestycję cechuje harmonijny, prosty i funkcjonalny projekt. Osiedle tworzy zespół czteropiętrowych budynków, który bezpośrednio graniczy z parkiem miejskim. W budynkach znajdują się łącznie 174 lokale mieszkalne i użytkowe, o powierzchniach od 24 do 93 m2. Na uwagę zasługuje fakt, że obiekty mieszkalne stanowią jedynie 30 proc. terenu całego osiedla.
http://www.hevelia.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt