Recenzje
Gotowa praca magisterska. Szukasz pomocy? Gotowa praca magisterska (25) czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
Forum matura. Szkolne Forum matura (840) , pomoce naukowe.
https://www.blueholiday.pl. https://www.blueholiday.pl (154)

Wyszukaj stronę        

Audyty


ISO/TS 16949

ISO/TS 16949
Biuro GEM jest solidnym partnerem w procesie certyfikacji ISO jak również innych systemów zarządzania jakością, bezpieczeństwem pracy i żywności. Firmę znamionuje profesjonalizm usług, solidne audyty, obiektywizm audytu wdrożonych systemów zarządzania - np. ISO/TS 16949, HACCP/ ISO 22000, ISO 9001:2008 itd. Wiele lat doświadczeń w tej dziedzinie przekłada się na renomę Firmy, która cieszy się wielką estymą.
http://www.tuv-gem.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Audyt energetyczny

Audyt energetyczny
Audyt energetyczny budynku do celów termomodernizacji jest jedną z wielu ofert firmy Bene. Firma Bene to jest grupą inżynierów, których działania ukierunkowane są na termomodernizację istniejących budynków. - specjalność to audyt energetyczny budynku, audyt remontowy budynku i świadectwo charakterystyki energetycznej. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych specjalistów, posiadających uprawnienia do sporządzania tego typu dokumentów. W celu zapoznania się z naszą oferta zapraszamy na naszą stronę www.audytenergetyczny.net
http://www.audytenergetyczny.net/
Zgłoś nie działający link/spam

Ocena oddziaływania na środowisko

Ocena oddziaływania na środowisko
Realizując prace jak monitoring środowiska, ważne jest, by wszelkie jego poszczególne elementy, jak badania wody bądź też badania gleby były przeprowadzone w pełni zawodowo. Realizując dokumentacje geologiczne z takiego rodzaju prac, należy mieć gwarancję, iż będą one w stu procentach autentyczne. Grupa SGS tego rodzaju wiarygodność może zapewnić w każdej sytuacji. Ze szczegółami propozycji, która zawiera również między innymi badania ścieków albo oceny oddziaływania na środowisko, pod następującym adresem sieciowym da się zaznajomić.
http://www.analizysrodowiska.pl
Zgłoś nie działający link/spam


pageorama.com atex137

pageorama.com atex137
Firma Atex jest częścią grupy Wolff, przeprowadzamy szkolenia, audyty oraz ekspertyzy dotyczące bezpieczeństwa wybuchowego w zakładach przemysłowych. Po więcej informacji zapraszamy na Naszą stronę.
http://www.pageorama.com/?p=atex137
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt