Recenzje
https://herbcio.pl/czarnuszka-siewna-nigella-sativa-l-i-jej-szerokie-zastosowanie/. Czarnuszka
Kiedy była połowa XX wieku?. Jak długi jest wiek XVIII?
druk na tkaninie. druk na tkaninie (963)

Wyszukaj stronę        

Domy


Domy prefabrykowane - czyli jakie?

Domy prefabrykowane - czyli jakie?
Budowa naszego domu nie musi trwać latami - w dzisiejszych czasach wystarczy już kilka miesięcy. Chcąc przeprowadzić się w takim terminie, musimy zainwestować w dom prefabrykowany. Budynki z tej kategorii uważane są za bardziej trwałe od tych, stawianych w tradycyjny sposób - wynika to z faktu, że gotowe elementy wytwarzane są w fabrykach, w warunkach sprzyjających dokładnemu wykonaniu i poddaniu prefabrykatów kontroli technicznej. Na poświęconej domom prefabrykowanym znajdziemy nie tylko informacje dotyczące poszczególnych technologii budowy, materiałów, zalet domów prefabrykowanych, ale także sugestie pomocne przy wyborze firmy do realizacji naszego projektu.
http://www.domy-prefabrykowane.net.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Domy ekologiczne

Domy ekologiczne
Opracowanie domu niskoenergetycznego to poniekąd bojowe zadanie dla architekta, który ma obowiązek w takim przypadku wykazać się dużym doświadczeniem na placu budowy i wiedzą. Architekt, który projektuje ekologiczne domy energooszczędne, powinien znać najróżniejsze rozwiązania technologiczne, które pozwolą mu stworzyć projekt takiego domu. Na energooszczędność ma wpływ wiele cech, dotyczących zarówno samego projektu domu ekologicznego, jak i położenia go w terenie, używanych materiałów budowlanych, urządzeń grzewczych bądź systemu wentylacji. Więcej dowiesz się z naszej strony internetowej.
http://www.domyekologiczne.net.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Dom Energooszczędny

Dom Energooszczędny
Dom to nie tylko koszty jego wybudowania, ale również późniejszego utrzymania budynku. Budownictwo energooszczędne gwarantuje istotne obniżenie kosztów utrzymania domu związanych z wentylacją, oświetleniem wnętrza oraz ogrzewaniem pomieszczeń i wody. Przedstawiamy garść użytecznych informacji na temat budownictwa energooszczędnego: tanie źródła ciepła, ekologiczne i finansowe aspekty domu energooszczędnego, kolektory słoneczne, materiały i technologie służące do zrealizowania izolacji termicznej, wentylacja z odzyskiem ciepła, pompy ciepła.
http://www.domyenergooszczedne.info
Zgłoś nie działający link/spam

Domy drewniane

Domy drewniane
Przedstawiamy skrupulatne informacje o technologiach stosowanych w budownictwie drewnianym, omawiamy proces budowy z elementów prefabrykowanych i budowy modułowej, przedstawiamy informacje o domach z bali i konstrukcjach szkieletowych. Serwis zawiera wiadomości z obszaru budownictwa drewnianego - drewniane elewacje a także ich wykończenie, obróbka materiałów drewnianych, izolacyjne własności drewna i metody jego ochrony przed wpływami atmosferycznymi, zalety i wady drewna.
http://www.domydrewniane.wloclawek.pl
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 2 3 4 5 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt