Recenzje
maszyny czyszczące. maszyny czyszczące (308)
https://jozefacki.pl. https://jozefacki.pl (998)
https://herbcio.pl/. Jak suszyć zioła?

Wyszukaj stronę        

Wyposażenie Dla Gastronomii


Wyposażenie Dla Gastronomii

Wyposażenie Dla Gastronomii
Megast oferuje usługi w zakresie wyposażenia restauracji. Posiadamy w swojej ofercie, szeroki wybór kawiarek, ekspresów, blendery, miksery, zmywarki, automaty do bitej śmietany. Skontaktuj się z nami i umów się na prezentację. Zapraszamy!
http://www.megast.pl
Zgłoś nie działający link/spam

witryny chłodnicze

witryny chłodnicze
Witamy, przedstawiamy profesjonalne witryny chłodnicze do lodów i ciast. Wykonanie z wysokiej jakości szkła i stali nierdzewnej. Nowoczesne zabudowy meblowe, to idealne rozwiązanie dla nowo powstających lodziarni i kawiarni. Kompleksowa aranżacja na podstawie gotowych elementów pozwala dopasować się do wszystkich pomieszczeń. Zabudowy pod klucz obejmują również wyposażenie w urządzenia. W naszych projektach kładziemy nacisk na jak najlepszą ekspozycję sprzedawanych przez Państwa towarów, jednocześnie zachowując standardy sanepidu i ergonomię pracy Państwa pracowników.
http://www.witryny-chlodnicze.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Ekspresy do kawy

Ekspresy do kawy
Franke Coffee Systems jest czołowym na świecie dostawcą inteligentnych rozwiązań niezbędnych do parzenia kawy. Głównymi zaletami produktów firmy Franke są innowacyjność i niestandardowe rozwiązania, które umożliwiają połączyć profesjonalną obsługę ze sztuką parzenia kawy. Ekspresy Franke są ekspresami w pełni automatycznymi przeznaczonymi do gastronomii i biur. Oferujemy Państwu naszą wiedzę i dzielimy się naszą pasję, tak aby współpraca z nami była satysfakcjonująca.
http://www.systemykawowe.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Zaparzacz do kawy

Zaparzacz do kawy
Lubisz gotowanie, czy być może postanowiłeś nauczyć się sztuki gastronomicznej? Jeśli tak, wtedy sklep kocham jeść winien stać się najważniejszym miejscem w drodze do urzeczywistnienia tego zamiaru. Każdy pomyślnie może zyskać tutaj wszystko to co niezbędne, żeby przyrządzić (także przez gotowanie na parze) czy dodatkowo upiec doskonałe danie. Nabędą tu państwo: zaparzacz do kawy oraz ekspres do kawy, wyposażenie kuchni, przybory kuchenne ,a także wiele innych.
http://kocham-jesc.pl/c74,zaparzacz_do_kawy_/_kawiarki
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt