Recenzje
Co oznaczają geny?. Jakie są znane wyjątki od kodu genetycznego?
https://aktinet.pl/jaki-procent-z-50-stanowi-liczba-14/. Jaki procent z 50 stanowi liczba 14?
tworzone przez nas prace mgr . tworzone przez nas prace mgr (316)

Wyszukaj stronę        

Optyk


Zakład optyczny "OPTI" - optyk Dębica

Zakład optyczny "OPTI" - optyk Dębica
Zakład Optyczny działa od 1991 r. Pracują w nim wysoko wykwalifikowane osoby , które chętnie pomogą odnaleźć ofertę skierowaną właśnie do Państwa potrzeb. Cechuje nas solidne wykonanie usługi i krótkie terminy realizacji w atrakcyjnej cenie dla każdego klienta. Okulary wykonujemy za pomocą najwyższej klasy sprzętu firmy Essilor - Kappa CTD. W naszym salonie znajduje się Gabinet Okulistyczny gdzie świadczymy pełen zakres badań okulistycznych. Gabinet okulistyczny oferuje: komputerowe badanie wzroku, dobór okularów, leczenie schorzeń oczu, badania profilaktyczne dla zakładów pracy.
http://www.optyk.debica.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Okulary przeciwsłoneczne

Okulary przeciwsłoneczne
Sklep internetowy z okularami Feniz oferuje - okulary przeciwsłoneczne z najnowszych kolekcji dla modnych Pań i Panów, okulary polaryzacyjne oraz okulary rozjaśniające dla sportowców, kierowców czy wędkarzy Wszystko w jednym miejscu, sklep został wyposażony w prostą i efektywną wyszukiwarkę, szybko znajdziesz to co Cię interesuje. Dla stałych klientów rabaty, dla zapisanych do newslettera powiadomienia o nowościach i atrakcyjnych promocjach. Na razie ok 300 modeli okularów ale z dnia na dzień dodajemy nowe.
http://www.feniz.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Soczewki jednodniowe

Soczewki jednodniowe
Prestiżowe marki szkieł kontaktowych w asortymencie sklepu online Optyk Rozmus – m.in. Ciba Vision, Bausch & Lomb, Adria. Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się ze zniżkami (indeks na witrynie). Soczewki kontaktowe dostosujemy wedle oczekiwań klienta. Dystrybuujemy między innymi soczewki jednodniowe, wytrzymałe i lekkie soczewki miesięczne, na noc i dzień i paletę soczewek dla astygmatyków (np. Acuvue Trueye). Każdy typ soczewki jest bezpieczny dla oczu. Wszelkie parametry soczewek opisaliśmy na stronie. Oferujemy pierwszorzędną obsługę klienta – zapraszamy!
http://www.optykrozmus.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Optyk Krawczyk Poznań

Optyk Krawczyk Poznań
Zaufany optyk z dużym doświadczeniem w diagnozowaniu wad wzroku. Wysokiej jakości sprzęt diagnostyczny i doświadczona obsługa zapewniają najwyższą jakość. Działamy na rynku od wielu lat. Polecamy z oferty okulary korekcyjne, progresywne i inne. Profesjonalnie zbadamy Państwu wzrok profesjonalnym sprzętem. Cechuje naszą firmę duży rzetelność i solidność.. W naszej ofercie znaleźć można również okulary pryzmatyczne, naprawę i serwis okularów. Zapraszamy na profesjonalne badanie wzroku. Przyjdź do nas na wizytę!
http://optykkrawczyk.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt