Recenzje
czyszczenie fotowoltaiki. czyszczenie solarów
przewozy do danii. przewozy do danii (131)
https://aktinet.pl/z-jakiej-liczby-18-stanowi-75/. Z jakiej liczby 18 stanowi 75%?

Wyszukaj stronę        

Zarządzanie nieruchomościami


Biuro Zarządzania Nieruchomościami Ewa Iwińska

Biuro Zarządzania Nieruchomościami Ewa Iwińska
Biuro Zarządzania Nieruchomościami Ewa Iwińska działa na Toruńskim rynku nieruchomości od 2002 roku. Nasze główne usługi to: * administracja nieruchomości, * zarządzanie nieruchomościami, * funkcje zarządu wspólnoty mieszkaniowej, * Obsługa wspólnot mieszkaniowych * Techniczne utrzymanie nieruchomości * Gospodarka ekonomiczno-finansowa nieruchomości * Doradztwo i planowanie * Utrzymanie czystości * Przejmowanie wspólnot mieszkaniowych Nasze usługi głównie skierowane są do wspólnot mieszkaniowych, developerów, właścicieli kamienic czynszowych i właścicieli wynajmowanych mieszkań z Torunia i najbliższych okolic. Zakres naszych usług jest ustalany indywidualnie według oczekiwań klientów.
http://www.pznt.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Administracja nieruchomościami Warszawa - Royal House

Administracja nieruchomościami Warszawa - Royal House
Royal House jest firmą świadczącą usługi w zakresie zarządzania oraz administracji nieruchomościami na terenie Warszawy. Oferujemy: udzielanie pomocy przy organizowaniu Wspólnot nadaniu NIP i Regon, pomoc przy zawieraniu umów na dostawy mediów do nieruchomości, pomoc przy zawieraniu umów na dostawy mediów do nieruchomości, prowadzenie ewidencji lokali, prowadzenie książki obiektu budowlanego, przygotowywanie dokumentów do zebrań. Ponadto zajmujemy się również księgowością oraz utrzymywaniem porządku i czystości na terenie nieruchomości.
http://www.royal-house.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Wspólnoty mieszkaniowe Poznań

Wspólnoty mieszkaniowe Poznań
Elastyczne podejście do nadzorowania nieruchomościami znajdującymi się w Poznaniu. Obsługa kwestii technicznych, prawnych i księgowych. Całość w zgodzie z odpowiednimi przepisami i z troską o najlepsze wykorzystanie szans nie tylko finansowych ale też architektonicznych wspólnot mieszkaniowych. Celem firmy jest optymalizacja zarządzania, odbijającego się na stanie nieruchomości i codzienność ich lokatorów.
http://www.prestiz.poznan.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Administrowanie nieruchomościami Warszawa

Administrowanie nieruchomościami Warszawa
Zarządzanie mieszkaniami i domami, a przy tym ich administrowanie to kluczowy punkt naszej działalności. Oprócz bogatej usługi jaką jest zarządzanie i administrowanie lokalem części wspólnych, proponujemy również praktyki z obszaru konserwacji: współpraca z specjalistycznymi firmami w zakresie hydraulicznym, elektrycznym, kominiarskim, gazowniczym, ogólnobudowlanym, a oprócz tego innym specjalistycznym. Na naszej witrynie internetowej WWW zaznajomić się mogą Państwo także z innymi oferami firmy. Zachęcamy do współpracy z nami.
http://www.dompodjaworem.pl
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt