Recenzje
https://herbcio.pl/. Ogródek ziołowy w domu
Busy Polska Dania. Busy Polska Dania (36)
prawo jazdy. prawo jazdy (983)

Wyszukaj stronę        

Recykling


recykling komputerów

recykling komputerów
Jantar Jarosław Fiałkowski zajmuje się zbiórką i recyklingiem odpadów takich jak: opony, artykuły AGD, samochody, komputery. Wystawiamy kartę przekazania odpadów. Siedziba mieści się przy trasie krajowej nr 1 w Rzgowie, tuż obok miasta Łódź.
http://8888.pl
Zgłoś nie działający link/spam

SAWO RECYKLING - niszczenie dokumentów, skup makulatury, utylizacja odpadów, opakowania kartonowe

SAWO RECYKLING - niszczenie dokumentów, skup makulatury, utylizacja odpadów, opakowania kartonowe
Firma SAWO RECYKLING zajmuje się recyklingiem dokumentów i cieszy się wieloletnim doświadczeniem. Świadczy usługi w zakresie niszczenia dokumentów, zarówno papierowych jaki i elektronicznych. Ponadto zajmuje się skupem makulatury, oferuje papiery i kartony dla poligrafii. Firma SAWO przeprowadza także kompleksową utylizacje odpadów. W swojej pracy kieruje się dyskrecją i interesem swoich klientów.
http://www.sawo-recykling.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Rotor

Rotor
Czystość, higiena, estetyka. To my jesteśmy od sprzątania i to sprzątania na najwyższym poziomie. Czystość, higiena, estetyka. To my jesteśmy od sprzątania i to sprzątania na najwyższym poziomie.
http://www.rotor.org.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Auto-Złomowanie-Kasacja Śląsk

Auto-Złomowanie-Kasacja  Śląsk
Złomujemy samochody wszystkich marek i roczników - AUTOKASACJA Działając już kolejny rok z rzędu na śląskim rynku motoryzacyjnym oferujemy Państwu złomowanie samochodów wszystkich marek i roczników. Skupujemy samochody z przeznaczeniem na auto-recykling (złomowanie). Złomujemy samochody starszych marek, samochody uszkodzone, powypadkowe, uszkodzone, popowodziowe, spalone, a także samochody dostawcze i ciężarowe oraz ciągniki i motocykle. Jeżeli posiadają Państwo samochód do wyzłomowania lub nie wiedzą Państwo co zrobić ze swoim samochodem, prosimy o kontakt telefoniczy z Naszymi konsultantami do spraw złomowania pod numeremi telefonu ( +48 ) 880-069-739
http://www.autozlomowanie-kasacja.3-2-1.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt