Recenzje
https://doszwecji.pl/sztokholm-metro/. Metro w Sztokholmie
Pisanie prac ekonomia. Pisanie prac ekonomia (504)
https://herbcio.pl/ziola-na-bol-miesiaczkowy-9-propozycji/. Zioła na ból miesiączkowy

Wyszukaj stronę        

Hodowla psów


BEAGLE i WESTY - domowa hodowla Beta Plus

BEAGLE i WESTY - domowa hodowla Beta Plus
<a href="http://beagle.strona.pl/beagle-szczeniaki/Szczeniak-szczeniakowi-nierowny.html">Beagle</a> są naszą pasją od 17 lat, mamy więc spore doświadczenie w prawidłowym wychowywaniu szczeniąt tej rasy. Na stronie - Psy, szczeniaki, zdjęcia, porady i podpowiedzi dla wielbicieli obu ras. Szczenięta na sprzedaż. Nasze szczenięta opuszczają hodowlę w ósmym tygodniu życia, są wówczas odrobaczone i zaszczepione stosownie do wieku, zatatuowane, po przeglądzie kynologicznym, wyposażone w wyprawkę, komplet dokumentów i pisemną "instrukcję obsługi".
http://www.beagle.strona.pl
Zgłoś nie działający link/spam

POSOKOWIEC BAWARSKI- Hodowla z Klanu Posokowców

POSOKOWIEC BAWARSKI- Hodowla z Klanu Posokowców
Zapraszamy na stronę hodowli psów myśliwskich następujących ras : Posokowiec Bawarski, Gończy Polski, Ogar. Posokowce Bawarskie "z Klanu Posokowców FCI" występując na wystawach krajowych i zagranicznych zdobywają uznanie w oczach sędziów, co owocuje zdobywaniem tytułów championów krajowych i interchampionów. Od pierwszych tygodni życia są przez nas wdrażane do pracy w łowisku czego efektem jest zdobywanie dyplomów I stopnia na konkursach pracy posokowców oraz sukcesy w łowisku. Przyszłym właścicielom udzielamy pełnej informacji i służymy wszelką pomocą.
http://www.klanposokowcow.eu
Zgłoś nie działający link/spam

labradory Śląsk

labradory Śląsk
Azgard FCI - hodowla psów rasy Labrador Retriever & Cavalier King Charles Spaniel. Labrador retriever to rasa psów żywiołowych - skory do zabawy. Stworzony do pracy w wodzie i aportowania potrzebuje bezpośredniego kontaktu w pracy z człowiekiem. Dobrze toleruje dzieci. Natomiast Cavalier King Charles Spaniel. jest żywy i wesoły, pełen wdzięku, lubiący zabawę, przywiązany do członków rodziny, pozbawiony lęku i agresji, przyjacielski. Cavaliery to psy uległe, potrzebują odpowiedniej dawki ruchu. Na stronie informacje o hodowli, obecne mioty itp.
http://azgard-labrador.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Szczenięta owczarek Szetlandzki

Szczenięta owczarek Szetlandzki
Jeżeli poszukujesz psa dla swojej rodziny możemy z pewnością polecić Ci rasę Beagle i Sheltie. Psy tej rodziny to niesamowite psiaki, które są niesamowicie towarzyskie i rodzinne. Od paru lat zajmujemy się hodowlą tychże ras i jesteśmy pewni, że to najlepszy wybór psa dla rodzinki i nie tylko. W naszej hodowli hodowane psy ze starannie dobranych rodziców. Zajrzyj na naszą witrynę i dowiedz się więcej o rasach psów jakie oferujemy: Beagle, Sheltie czy owczarek Szetlandzki to niesamowite psiaki z wieloma zaletami. Na naszej stronie znajdziesz szczegółowy opis każdej rasy i co istotne wszystkie informacje o prezentowanej hodowli.
http://amorfati-beagle.pl
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt