Recenzje
Zabrudzenia fotowoltaiki. Zabrudzenia fotowoltaiki (815)
Jaki jest największy krater uderzeniowy?. Jak duże mogą być kratery uderzeniowe?
Jakie zioła na kaszel?. Zioła na kaszel

Wyszukaj stronę        

Archiwizacja dokumentów


Archiwizacja dokumentów

Archiwizacja dokumentów
Spółka Archiwa Mazowieckie zajmuje się archiwizacją i przechowywaniem i porządkowaniem dokumentacji oraz fumigacją różnorodnych materiałów i przedmiotów. W zakresie oferowanych przez firmę usług znajdziemy digitalizację dokumentów, brakowanie dokumentacji oraz jej niszczenie. Firma posiada specjalistyczne pomieszczenia spełniające wszelki normy przeciwpożarowe oraz zapewniające odpowiednią wilgotność i temperaturę w jakiej powinny być składowane dokumenty. Archiwa Mazowieckie zajmuje się także przechowywaniem dokumentów niejawnych we własnej kancelarii tajnej.
http://www.archiwamaz.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Archiwizacja. Przechowywanie dokumentów

Archiwizacja. Przechowywanie dokumentów
SAP jest zarówno największą w Polsce organizacją działająca na rzecz rozwoju archiwistyki, jak i najstarszą oraz najbardziej profesjonalną polską firmą świadczącą wyspecjalizowane usługi archiwalne. Stowarzyszenie zrzesza najwybitniejszych polskich archiwistów i jako jedyna firma w Polsce oferuje pełny zakres usług. Na terenie całego kraju działa aż 27 oddziałów SAP. Z usług Stowarzyszenia korzystają zarówno największe firmy prywatne, jak i najważniejsze instytucje państwowe: ministerstwa, Najwyższa Izba Kontroli, urzędy wojewódzkie, izby i urzędy skarbowe, wielkie banki oraz fundusze emerytalne itp.
http://www.sap.waw.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Sprzęt medyczny

Sprzęt medyczny
Łatwe w przewozie i dokładne w pomiarach aparaty medyczne i weterynaryjne. Najlepsze w położnictwie aparaty ktg i wszechstronne ultrasonografy, także ultrasonografy weterynaryjne. Sprzęt specjalistyczny jak holter ciśnienia i defibrylatory typu innowacyjny powerheart aed g3, który minimalizuje działania potrzebne do wykonania przez osobę ratującą. Sprzęt np. dzieła cardiac science, zgodny z odpowiednimi normami. Propozycja dla ośrodków z Poznania.
http://www.come-poznan.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Archiwizacja dokumentów

Archiwizacja dokumentów
Nasza firma Ad Akta Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w roku 2002 a obecnie jest jedną z największych firm archiwizacyjnych działających na terenie środkowej Polski. Specjalizujemy się w kompleksowym zarządzaniu dokumentacją. We wszystkich naszych działaniach dostosowujemy się do potrzeb i wymagań klientów, ich wewnętrznych procedur i regulaminów. Naszym klientom oferujemy również usługi dedykowane tj. usługi i rozwiązania przygotowywane na indywidualne zlecenie klientów dostosowane do ich specyfiki działania. Jeśli jesteś zainteresowany przechowywaniem dokumentów ich archiwizacją lub też niszczeniem zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
http://www.adakta.pl
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt