Recenzje
czyszczenie fotowoltaiki. czyszczenie solarów
Forum edukacja. Szkolne Forum edukacja (578) , pomoce naukowe, matematyka, fizyka, chemia, polski.
Busy dania polska. Busy dania polska (658)

Wyszukaj stronę        

Agencje reklamowe


Drukarnia warszawa

Drukarnia warszawa
Choć koperta kulturalna PokaPoka może wyglądać niepozornie, jej zawartość odkrywa przed nami nieznane tereny kreacyjno - designerskie. Ponieważ POKA POKA w kolejnej, być może nieznanej do tej pory, odsłonie to również projektowanie graficznie, projektowanie ulotek oraz projektowanie wizytówek.
http://warszawa.pokapoka.co
Zgłoś nie działający link/spam

Druk poznań

Druk poznań
Tanie projektowanie ulotek z POKA POKA to zarazem usługa najwyższej jakości. Nasi graficy prezentują projektowanie graficzne w najlepszym wydaniu - dostosowane do potrzeb klienta, zawsze innowacyjne i estetyczne do granic możliwości. Co więcej nasza grafika zapewni Państwu wyeksponowanie, przede wszystkim, przekazu. Ostatecznie, stawiamy na sprawdzony druk cyfrowy lub druk offset, w zależności od Państwa zamówienia.
http://poznan.pokapoka.co
Zgłoś nie działający link/spam

Grafika lublin

Grafika lublin
Naszą kulturalną kopertę POKA POKA można znaleźć w najciekawszych i najpopularniejszych galeriach, kawiarniach, muzeach, klubach i kinach. Oferujemy kolportaż ulotek w kopertach od kilku dni do miesiąca, plakatowanie, jak również projektowanie plakatów czy projektowanie graficzne. Z największą radością promujemy nie tylko firmy i instytucje kulturalne, ale również wydarzenia, jak i indywidualnych artystów.
http://lublin.pokapoka.co
Zgłoś nie działający link/spam

Druk łódź

Druk łódź
POKA POKA to kolektyw kulturalno – kreatywny. Choć koperta kulturalna może wyglądać niepozornie, jej zawartość odkrywa przed nami nieznane tereny kreacyjno - designerskie. Ponieważ POKA POKA w kolejnej odsłonie to również projektowanie graficznie, projektowanie ulotek oraz projektowanie wizytówek. Z największą radością promujemy nie tylko firmy i instytucje kulturalne, ale również wydarzenia, jak i indywidualnych artystów. Państwa materiały reklamowe odnośnie koncertu, spotkania literackiego czy happeningu w plenerze mogą zostać włączone do zawartości naszego kulturalnego miesięcznika.
http://lodz.pokapoka.co
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt