Recenzje
Przewozy do danii. Przewozy do danii (926)
https://herbcio.pl/ziola-na-obnizenie-cukru-we-krwi/. Czosnek pospolity na obniżenie cukru we krwi
https://aktinet.pl/dlaczego-wazne-jest-zrozumienie-struktury-i-funkcji-komorki/. Dlaczego ważne jest zrozumienie struktury i funkcji komórki?

Wyszukaj stronę        

Przedszkola


Przedszkole Ursynów

Przedszkole Ursynów
Niepubliczne Przedszkole Montessori "Artystyczny Kącik", ul. Pustułeczki 8. Zapraszamy dzieci w wieku 2,5 - 6 lat, przyjmujemy zapisy także w ciągu roku - do ostatniego wolnego miejsca. Co nas wyróżnia? Kameralne Przedszkole przy zacisznej uliczce Ursynowa; parterowy dom przystosowany do wszelkich wymogów bezpieczeństwa; własny, duży, zielony ogród z placem zabaw; pakiet zajęć dodatkowych w cenie czesnego; młoda, zgrana, pełna pasji kadra wychowawcza; doświadczenie - działamy od 2007 roku; zerówka - specjalne zajęcia dla 5 i 6 latków, przygotowujące do nauki w szkole.
http://www.przedszkole-warszawa.waw.pl
Zgłoś nie działający link/spam

przedszkole Wrocław

przedszkole Wrocław
Punkt Przedszkolny "Zaczarowany Ołówek" to wyjątkowe miejsce, gdzie edukacja i opieka odbywa się wg najwyższych standardów. Każdy Mały Człowiek znajdzie tu fantastyczną zabawę, bezpieczeństwo oraz bezwarunkową akceptację. Jesteśmy placówką, ubiegającą się o wpis do Rejestru Jednostek Oświatowych. Nasza działalność będzie nadzorowana przez: Kuratorium, Sanepid, Straż Pożarną.
http://www.zaczarowany-olowek.eu
Zgłoś nie działający link/spam

Żłobek Szczecin Prawobrzeże

Żłobek Szczecin Prawobrzeże
Placówka opiekuńczo wychowawcza " Różowy Słonik" to miejsce przeznaczone do harmonijnego rozwoju oraz beztroskiej zabawy dla dzieci w wieku od 1 do 3 lat. Swoich pierwszych wychowanków przyjmiemy już w sierpniu 2011 roku. Naszą misją jest wspieranie rodziców w przygotowaniu dziecka do wyzwań jakie czekają je w przyszłości.
http://rozowyslonik.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Opieka nad dziećmi poznań

Opieka nad dziećmi poznań
Opieka nad dziećmi to w naszym przedszkolu podstawa ukladania planu zajęć, u nasz Twoje dziecko poszuje się jak w domu, a wysoce wykfalifikowana kadra zapewni mu dotonałą opiekę. Opiekować się to nie tylko spędzać z dzieckiem czas należy również zadbać o jego rozwój zarówno fizyczny jak i psychiczny na co szczególnie kładziemy ancisk w naszym domowym przedszkolu. Nasze prywatne przedszkole w poznaniu to zbiór profesjonalistów ktorzy otoczą Twoje dziecko opieką prawdziwego domowego ogniska. Juz dziś pozwól aby Twoje dziecko dołączyło do naszego klubu malucha w Pozananiu, domowe przedzszkole zaprasza.
http://przedszkole-poznan.com.pl/
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt