Recenzje
https://dobradieta365.pl. https://dobradieta365.pl (495)
Busy Dania Polska i Polska Dnia - Sprawdź. Busy Dania Polska i Polska Dnia - Sprawdź (600)
druk cyfrowy na bawełnie. druk cyfrowy na tkaninach

Wyszukaj stronę        

Chemia


Chemia

Chemia
Chemia, Forum chemiczne to profesjonalne i przyjazne forum chemiczne. Chemia dla Wszystkich - pomagamy w rozwiązywaniu zadań i problemów chemicznych. Ciekawe dyskusje chemiczne, oferty pracy i korepetycje z chemii. Chemia w najlepszym wydaniu!
http://www.chemicalforum.eu
Zgłoś nie działający link/spam

ochrona środowiska

ochrona środowiska
Polski Portal Ekologiczny jest tematycznym portalem popularnonaukowym. Ideą funkcjonowania naszego serwisu jest dostarczanie czytelnikom świeżych i rzetelnych informacji ze świata ekologii. Istniejemy od 2007 roku i jesteśmy zarejestrowanym tytułem prasowym. Naszymi redaktorami są specjaliści nauk przyrodniczych i ochrony środowiska
http://www.ekologia.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Korepetycje chemia Poznań

Korepetycje chemia Poznań
Dla tych, którym równania reakcji lub wzory sumaryczne i strukturalne spędzają sen z powiek ? propozycja doraźnych korepetycji, albo cotygodniowych spotkań pozwalających przyswoić oraz utrwalić wiadomości w dziedzinie chemii. Polepszanie wyników w nauce, uzupełnianie luk, przygotowywanie do kartkówek, testów, kolokwiów lub egzaminów. Pomoc na wszystkich stopniach zaawansowania. Kameralna i przyjemna atmosfera. Propozycja dla uczniów z Poznania i okolic.
http://www.poznan.sophi.pl
Zgłoś nie działający link/spam

<title>Forum e-polimery dotyczące branży polimerów i tworzyw sztucznych :: Strona Główna

    <title>Forum e-polimery dotyczące branży polimerów i tworzyw sztucznych :: Strona Główna
Forum branżowe przeznaczone dla ludzi z branży polimerów, tworzyw sztucznych, przetwórstwa, recyklingu. Dyskutuj na tematy związane z tworzywami, poznawaj ludzi i dziel się swoją wiedzą z zakresu tworzyw polimerowych. Forum skupia naukowców, studentów, pracowników naukowych, biznesmenów, pracowników przemysłowych itp. Rozmawiaj na tematy związane z polimerami, przetwórstwem, recyklingiem tworzyw, szkolnictwem w Polsce, książkami i czasopismami branżowymi. Celem naszego forum jest propagowanie współpracy pomiędzy światem przemysłu i nauki.
http://www.e-polimery.pl
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt