Recenzje
prace zaliczeniowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy oryginalne, profesjonalnie napisane prace zaliczeniowe (334) , magisterskie, licencjackie i doktorskie.
https://salonkultury.pl. https://salonkultury.pl (621)
https://transport-busami.pl. https://transport-busami.pl (743)

Wyszukaj stronę        

Księgarnia


Gry edukacyjne

Gry edukacyjne
Pracownia Testów Psychologicznych zajmuje się publikowaniem na znaczną skalę przeróżnych testów psychologicznych. Oprócz tego Pracownia Testów Psychologicznych wydaje także książki psychologiczne, bajki terapeutyczne i książki dla dzieci. Wszystko to, co dotyczy praktycznego zastosowania psychologii w obszarach edukacji, czy zdrowia. Pracownia Testów Psychologicznych stara się, by wydawane przez nią książki, testy i gry edukacyjne spełniały zawsze odpowiednie kryteria i światowe standardy. Z produktów Pracowni korzystają bowiem specjaliści. Oni to w czasie swej pracy stosują testy psychologiczne, które mają pomóc w diagnozie.
http://practest.com.pl/
Zgłoś nie działający link/spam


Atlasy

Atlasy
Z pozoru wygląda na to, że jeśli tylko potrzebne są nam akurat jakiekolwiek książki dla młodzieży, to nie powinniśmy mieć raczej większych problemów z kupnem czegoś faktycznie odpowiedniego. W końcu literatura jest obecnie bardzo łatwo dostępna, a księgarnie na tyle zróżnicowane, że w każdym przypadku możemy znaleźć coś dla siebie. W pewnym stopniu faktycznie tak jest, ale nie możemy zapominać o tym, że zdecydowanie największe szanse na kupno potrzebnego nam tytułu mamy wtedy, gdy korzystamy z ofert bardziej niszowych księgarni. Jeżeli przykładowo interesują nas książki związane z bardziej konkretnymi już dziedzinami, to najlepszą propozycją może dla nas być odpowiednia księgarnia techniczna.
http://ksiegarnia.pwn.pl/kategoria/125029/atlasy.html
Zgłoś nie działający link/spam


Podręczniki

Podręczniki
Jeśli jesteś licealistą, to znajdź dla siebie samego, a jeśli wychowawcą, dla swego dziecka, podręczniki, które to będą nieodzowne w czasie trwania roku szkolnego i nie tylko. Znakomitym uzupełnieniem do takowych staną się także nasze szkolne pomoce, takie jak długopisy, farby, bądź też zeszyty. Zweryfikuj repertuar sklepu www.taniepodreczniki.pl już dzisiaj.
http://www.taniepodreczniki.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Profinfopl.cabanova.com

Profinfopl.cabanova.com
Księgarnia Profinfo oferuje Państwu sprzedaż podręczników i książek o tematyce prawniczej. Mogą Państwo znaleźć także książki z wysoko wyspecjalizowanych dziedzin nauki i techniki. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia naszej strony!
http://profinfopl.cabanova.com/
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt