Recenzje
https://herbcio.pl/. Zioła na odchudzanie
druk cyfrowy na bawełnie. druk cyfrowy na tkaninach
Haft. Profesjonalne hafciarstwo, Haft (122) , hafty na odzieży i nie tylko. Nadruki reklamowe itp.

Wyszukaj stronę        

Nauka gry


Nauka gry na instrumentach muzycznych

Nauka gry na instrumentach muzycznych
Nauka gry na instrumentach muzycznych w Częstochowie na keyboardzie, pianinie, saksofonie, klarnecie i flecie prostym połączona jest z teorią muzyki oraz kształceniem słuchu. Dodatkowo prowadzone są zajęcia z emisji głosu, nauki śpiewu oraz komputerowych programów muzycznych. Prezentowane są wielogodzinne filmy wideo z koncertów keyboardowych "Zagraj to sam", "Zostań gwiazdą" oraz konkursów muzycznych.
http://www.maciejka.org.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Rysowanie zwierząt

Rysowanie zwierząt
Rysunek wykonany przez dziecko może nam zobrazować wiele o tym, co się dzieje w jego domu. Biedronka proponuje swoim klientom produkty do rysowania dla małych dzieci często po promocyjnych cenach. Trzeba wiedzieć, że każdy narysowany rysunek dziecka jest piękny, jest arcydziełem. Dziecko przedstawia świat tak, jak go spostrzega jak również przeżywa. Osoby, które wzbudzają w dziecku niepokój, niechęć czy inne niepokojące odczucia, są rysowane z brzegu, w kącie lub z dala od innych postaci.
http://rysowaniezwierzat.info.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Szkoła Muzyczna Casio Starogard Gdański

Szkoła Muzyczna Casio Starogard Gdański
SZKOŁA MUZYCZNA CASIO Starogard Gdański Al. Jana Pawła II 3 (Starogardzkie Centrum Kultury) 83-200 Starogard Gdański Zapraszamy wszystkich na przygodę z muzyką, dzięki której możemy pogłębiać swoje pasje i rozwijać uzdolnienia, spełniać marzenia, uwrażliwiać się i pobudzać inwencje twórcze, a jednocześnie w atmosferze zabawy i rozrywki, z udziałem doświadczonych i wykwalifikowanych pedagogów, stawać się świadkami rozwoju swoich muzycznych umiejętności. Bez względu na wiek, obcowanie z muzyką niesie za sobą wiele radości, dlatego do udziału w zajęciach prowadzonych w naszej szkole zapraszamy wszystkich - dzieci, młodzież oraz dorosłych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej szkoły :)
http://www.casiostarogard.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Praca w Podlaskim

Praca w Podlaskim
Skorzystaj z usług serwisu JobExplorer.pl. Znajdziesz tutaj różne oferty pracy, związane z Twoim profilem. Miejsce to przygotowano zarówno dla Pracodawców, jak i osób poszukujących pracy. Wśród wielu ogłoszeń wybierzesz te, które najbardziej Ci odpowiadają. Znajdziesz tu różne ogłoszenia o pracy z całej Polski i ze świata. Twoje dane, wraz z zamieszczonym CV będą dostępne dla ogłoszeniodawców. Pracodawcy mogą bezpłatnie zamieścić tu oferty pracy. Odmień swoje życie i znajdź nową pracę już dziś.
http://jobexplorer.pl/oferty_pracy/podlaskie/
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt