Recenzje
https://aktinet.pl/jakie-sa-3-najwazniejsze-rzeczy-w-teorii-komorki/. Jakie są 3 najważniejsze rzeczy w teorii komórki?
Zioła na wrzody żołądka. Jakie zioła na wrzody żołądka?
https://aktinet.pl/jaka-byla-strategia-wojskowa-zjednoczonych-kolonii/. Jaka była strategia wojskowa Zjednoczonych Kolonii?

Wyszukaj stronę        

Historia


Nauka

Nauka
Każdy student i uczeń powinien z przyjemnością skorzystać z tej strony. Można tu znaleźć mnóstwo cennych materiałów związanych z wieloma dziedzinami wiedzy, zarówno humanistycznymi, jak i społecznymi i przyrodniczymi. Można je wykorzystać do nauki bądź przy pisaniu pracy zaliczeniowej, albo referatu, który wygłaszany jest w trakcie zajęć.
http://zbadane.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Encyklopedia

Encyklopedia
Encyklopedia na stronie INTERIA.PL - to encyklopedia łącząca w sobie ogromną ilość haseł z każdej dziedziny wiedzy, niezależnie o tego jak bardzo jest zawiła. Jest w niej ponad 120.000 haseł z Biologii, Humanistyki, Historii, Kultury i Sztuki, Języków obcych i Nauk Społecznych. Dzięki nam matematyka czy historia stanie się prostsza. Encyklopedia cały czas się rozwija, codziennie jest aktualizowana o nowe hasła oraz definicje. Wyszukasz tutaj również słownik synonimów oraz leksykon. Nasz tłumacz to najlepszy słownik internetowy, zawierający podręczne słowniki: angielsko-polski, polsko-angielski, polsko-niemiecki, niemiecko- polski, polsko-francuski.
http://encyklopedia.interia.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Awaria w Czarnobylu

Awaria w Czarnobylu
Katastrofa elektrowni atomowej w Czarnobylu, która miała miejsce 26 kwietnia 1986 roku pochłonęła ogromna liczbę ofiar, wywołując powszechną niechęć do energii atomowej na całym świecie. Wielka awaria.pl prezentuje przebieg wydarzeń zarówno przed samą katastrofą, zaczynając od początków energetyki atomowej w Związku Radzieckim, badając tło i przyczyny, które doprowadziły do tej największej w historii energetyki jądrowej tragedii. Przedstawiając fakty, które świadczyły o tym, że dramatu można było uniknąć na długie lata przed awarią. Poruszane są również późniejsze losy ludzi odpowiedzialnych za spowodowanie tak wielkich szkód oraz niewinnych, fałszywie skazanych.
http://wielkaawaria.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Historycy - portal o historii

Historycy - portal o historii
Historycy.org to forum internetowe dla wszystkich, którzy fascynują się historią. Forum skonstruowane jest w tradycyjny sposób, tyle że poszczególne działy to konkretne okresy historyczne. Zapraszamy.
http://www.historycy.org/index.php?showuser=85388
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt