Recenzje
https://doszwecji.pl/14-najwyzej-ocenianych-atrakcji-turystycznych-w-szwecji/. 9 atrakcji turystycznych w Szwecji
Korepetycje z języka polskiego w Katowicach. Korepetycje z języka polskiego w Katowicach (528)
Forum matura. Szkolne Forum matura (906) , pomoce naukowe.

Wyszukaj stronę        

Język polski


Analiza wierszy Szkolny Zeszyt

Analiza wierszy Szkolny Zeszyt
Szkolny Zeszyt to serwis skupiający się na aktualnych potrzebach uczniów liceów i gimnazjów w zakresie nauki języka polskiego i przygotowania się do czekających młodzież testów gimnazjalnych czy matury. W serwisie znaleźć można trafne omówienia lektur i dokładne analizy i interpretacje wierszy na wysokim poziomie. Obok streszczeń i opracowań użytkownicy mają też sposobność ze skorzystania z wielu artykułów stanowiących przykładowe wypracowania, nie tylko na język polski, ale na takie przedmioty jak wos, religia, p.o.; wszędzie tam, gdzie uczeń spotyka się z wymogiem stworzenia dłuższej pisemnej wypowiedzi na nietypowe tematy. Wśród wielu rzetelnych i ciekawych artykułów polecamy przedstawienie twórczości Mirona Białoszewskiego.
http://szkolnyzeszyt.edu.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Przygotowanie do matury z języka polskiego – opracowania

Przygotowanie do matury z języka polskiego – opracowania
Opracowania lektur, streszczenia, plany wydarzeń, historia powstawania utworu, charakterystyka bohaterów i wiele więcej szczegółowych informacji na temat lektur szkolnych. Pełne i wyczerpujące opracowania przygotowane przez wykwalifikowane osoby. Dzięki wysokiej jakości treści, przygotowanie do matury okaże się dziecinnie proste.
http://polski.edu.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Prezentacje maturalne

Prezentacje maturalne
Egzamin maturalny jest znaczącym czasem, od niej może zależeć stopień na świadectwie oraz możliwości startu na wybrane studia. Toteż ważne jest by jak najlepiej przygotować prezentację na maturę. Przekonaj się na naszej stronie w jaki sposób ma wyglądać prezentacja maturalna. Wesprzemy w zakresie układu tematu prezentacji na maturę, wybierać można z kilku motywów: miłości, motyw wsi, motyw pracy, motyw mitologiczny.
http://www.prezentacjematuralne.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

wypracowania

wypracowania
ściaga.interia.pl to serwis, który pomoże Ci w nauce. Potrzebujesz wypracowania z języka polskiego, WOS-u, masz pytania dotyczące przedmiotów szkolnych, dostałeś trudne zadanie domowe? ściąga.interia.pl Ci pomoże! Otrzymaj wyższe oceny w szkole i nie frasuj się już świadectwem i kolejnym zebraniem.
http://sciaga.interia.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt