Recenzje
https://aktinet.pl/co-to-jest-rozpuszczalnosc-gazu/. Co to jest rozpuszczalność gazu?
www.ciekawetargi.pl. Na stronie można znaleźć targi organizowane w Polsce. Najciekawsze targi w Polsce - www.ciekawetargi.pl (945) . Zapraszamy.
Krwawnik. Krwawnik: Zastosowanie i właściwości

Wyszukaj stronę        

Języki obce


Szkoła językowa Swarzędz

Szkoła językowa Swarzędz
Renomowana szkoła językowa Off School ze Swarzędza proponuje profesjonalne lekcje angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Atrakcyjne warunki finansowe. Lekcje w grupach i indywidualne konsultacje. Terminy dostosowujemy do potrzeb klienta.
http://www.offschool.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Angielski przez Internet Skype

Angielski przez Internet Skype
PolishEnglish4u.com to serwis, ktory oferuje usługi związane z problematyką języka angielskiego dostępne dla każdego przez 24h na dobę 7 dni w tygodniu. Działa on dzięki studentom, nauczycielom, tłumaczom, lektorom a także innym ludziom, którzy dziela sie swoją znajomością języka angielskiego. Usługa dostępna jest dla wszystkich obywateli Polski jak i również rodaków mieszkających poza granicami naszego kraju. Klient ma zawsze możliwość przystosowania rodzaju świadczonych usług do własnych wymagań i zawartości portfela dzięki znacznej liczbie osób zaangażowanych w cały projekt.
http://www.polishenglish4u.com/
Zgłoś nie działający link/spam

Angielski Bielsko

Angielski Bielsko
Nauka języka to podstawa aby w przyszłości znaleźć pracę jak Cię interesuje. Nasza szkoła językowa w Bielsku-Białej gwarantuje każdemu uczniowi szybką i przyjemną naukę. Łatwe przyswajanie wiedzy pod nadzorem starannie dobranych i wykwalifikowanych lektorów. W trosce o jak najlepsze efekty nauczania, zajęcia odbywają się w grupach rówieśniczych, zgodnie z poziomem zaawansowania. Chcesz aby nauka języka angielskiego dla twojego dziecka stała się przyjemnością? Już dziś zapisz go do naszej szkoły. Zapraszamy
http://www.angielskibigben.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Obozy jezykowe

Obozy jezykowe
Przedstawiamy szereg metod na naukę języków obcych. Można brać udział w szkoleniach językowych mieszczących się w Polsce jak i za granicą. Nauka w kameralnych grupach cechują się bardzo dobrą opinią pośród uczestników. Dużo osób ceni sobie szkolenia, gdzie każdy traktowany jest indywidualnie. Popularne są również obozy językowe za granicą. Wśród naszej szerokiej oferty kursów, szkoleń i obozów językowych z pewnością znajduje się to, co może okazać się najodpowiedniejszym sposobem na na naukę języków obcych.
http://www.obozy-jezykowe.com
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt