Recenzje
https://aktinet.pl/czy-roslina-zz-jest-toksyczna/. Czy roślina ZZ jest toksyczna?
ściągaczka do szyb. ściągaczka do szyb (302)
https://edumarketing.pl. https://edumarketing.pl (672)

Wyszukaj stronę        

Języki obce


szkoła językowa Bemowo

szkoła językowa Bemowo
Zajęcia z języka angielskiego, plastyczne, ruchowe, twórcze, gry i zabawy. Czas trwania 3 x 240min (poniedziałki, środy i piątki) Dzieci muszą mieć zapewnione drugie śniadanko. Zabawy z angielskim Nauka poprzez zabawę ma pokazać najmłodszym, iż język angielski może być czymś przyjemnym. Dzieci świetnie się bawią i uczą podstaw językowych (nawet o tym nie wiedząc).
http://joanaschool.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Niemiecki przez skype

Niemiecki przez skype
Internetowa szkoła językowa MultiTalk udziela konwersacji online z 6 języków obcych. W ofercie język angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, rosyjski i francuski. Zapewniamy kontakt z profesjonalnym lektorem oraz materiały dydaktyczne gratis. Bezpłatna lekcja próbna. Dodatkowo jesteśmy biurem prowadzącym tłumaczenia dla firm oraz osób prywatnych. Współpracujemy z wieloma profesjonalnymi tłumaczami.
http://multi-talk.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Tłumacz włoski

Tłumacz włoski
Zdolność przekazania naszych kwestii i przekonań w generalnym kontekście okazuje się nierzadko czynnikiem przesądzającym dla instytucji i jednostek. Powinno się zatem polegać na profesjonalistach w komunikacji, aby ustrzec się niejasności czy przekłamań. Nazywam się Davide Dublanc, jestem translatorem pisemnym i ustnym.
http://italianlinguisticservices.com
Zgłoś nie działający link/spam

Kurs niemieckiego online

Kurs niemieckiego online
Edustation.pl jest platformą, która oferuje użytkownikom kurs języka angielskiego, niemieckiego i francuskiego za darmo. E-learning jest nowoczesną formą nauki przez Internet, którą można traktować w tradycyjny sposób lub jako uzupełnienie dla kursów prowadzonych w szkołach. Nauka angielskiego przez Internet jest skuteczna dzięki zastosowaniu multimediów. Taka forma kształcenia jest atrakcyjna oraz łatwo przyswajalna. Zapraszamy na internetowy kurs angielskiego w naszym serwisie.
http://www.edustation.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Hiszpański dla dzieci

Hiszpański dla dzieci
W jaki sposób nauka niemieckiego lub też angielskiego dzieci ma możliwość być efektywna i dostępna dla najmłodszych? Odpowiedzi odnajdziesz pod niniejszym odnośnikiem w Internecie. Oferowana jest w tym miejscu specjalna metoda, przez którą niemiecki dla dzieci bądź też angielski dla najmłodszych mają możliwość zostać językami przyswajanymi z chęcią. Odwołując się do znajomego dzieciom świata baśni, twórcy tej metody uczynili, iż hiszpański dla najmłodszych albo niemiecki dla najmłodszych stają się elementem tego świata. A w wesołym otoczeniu, jakakolwiek nauka nie jest kłopotliwa.
http://www.krainabasni.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt