Recenzje
https://aktinet.pl/co-to-jest-system-federalny-quizlet/. Co to jest system federalny?
maszyny czyszczące. maszyny czyszczące (831)
read more. click here

Wyszukaj stronę        

Wyposażenie szkół


Zakład Produkcji Pomocy Szkolnych - Sklep On-line

Zakład Produkcji Pomocy Szkolnych - Sklep On-line
Produkujemy tablice szkolne i gabloty. Tablice białe suchościeralne i zielone kredowe, ceramiczne, korkowe i tekstylne. Gabloty i parawany ogłoszeniowe oraz informacyjne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
http://www.zpps.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Aktin - wyposażenie szkół i firm

Aktin - wyposażenie szkół i firm
Aktin - sklep internetowy, oferujący bogate wyposażenie przeznaczone dla szkół, uczelni wyższych oraz firm prowadzących prelekcje, seminaria, wszelkiego rodzaju kursy, szkolenia czy pracownie językowe. Proponujemy najnowsze rozwiązania w dziedzinie multimediów, nagłośnienia i zaawansowanych systemów audiowizualnych. W ofercie znajdują się również szkolenia z obsługi sprzętu multimedialnego, montaż i jego instalacja.
http://www.aktin.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Mikroskop

Mikroskop
Zachęcamy do odwiedzenia sklepu internetowego Centrum Mikroskopii mikroskopy.pl. Lata obecności na rynku sprzętu mikroskopowego pozwala naszej firmie proponować pełen wahlarz usług i szeroką ofertę handlową. W naszej firmie pracuje doświadczony zespół wykwalifikowanych pracowników, jacy chętnie udzielą Państwu profesjonalnej porady.. Obsługujemy instytucje państwowe, jednostki edukacyjne i osoby prywatne. Centrum Mikroskopii oferuje całościowe rozwiązania, dopasowane do Państwa potrzeb.Przedsiębiorstwo Centrum Mikroskopii oferuje okazały wybór mikroskopów biologicznych, metalograficznych, stereoskopowych, odwróconych, pomiarowych,cyfrowych oraz trychinoskopy a także kolposkopy.
http://www.mikroskopy.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Kołowroty narciarskie - Trikon

Kołowroty narciarskie - Trikon
Jesteśmy fabrykantem elektromechanicznych urządzeń, które wykorzystywane są do kontroli dostępu. Na rynku funkcjonujemy od parunastu lat, przez co mamy bardzo spore doświadczenie w tym co czynimy. Wyrabiane przez nas urządzenia fabrykowane są za każdym razem w oparciu o osobiste, autorskie rozwiązania, które są wypróbowane oraz co najważniejsze efektywne. Należałoby zaznaczyć, iż posiadamy zaawansowany park maszynowy, który pozwala na produkcję wyrobów najlepszej jakości. Szczegółowa oferta mieści się na naszej witrynie.
http://www.trikon.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt