Recenzje
https://dania-polska.pl. https://dania-polska.pl (518)
https://doszwecji.pl/szwecja-a-opodatkowanie-miedzynarodowej-kadry-kierowniczej/. Praca w Szwecji
https://aktinet.pl/czy-komorka-prokariotyczna-ma-dna/. Czy komórka prokariotyczna ma DNA?

Wyszukaj stronę        

Studia


Wyższa Szkoła Administracji Publicznej w Kielcach

Wyższa Szkoła Administracji Publicznej w Kielcach
Wyższa Szkoła Administracji Publicznej w Kielcach (WSAP) kontynuuje 10-letnią tradycję Pomaturalnej Szkoły Samorządu i Administracji, której absolwenci odbywali praktyki zawodowe w krajach Unii Europejskiej i w większości znaleźli zatrudnienie w administracji rządowej, samorządowej i gospodarczej w całej Polsce.
http://wsap-kielce.edu.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Lotnictwo i kosmonautyka Bydgoszcz

Lotnictwo i kosmonautyka Bydgoszcz
Studia inżynierskie na wydziale lotnictwa to jeden z wielu kierunków, na który może zapisać się tegoroczny maturzysta. Akademia Lotnicza w Bydgoszczy jest renomowaną szkołą z profesjonalną kadrą. Dyplom w zasięgu ręki, praktyki i staż dla najlepszych studentów
http://www.mechanik.akademialotnicza.pl
Zgłoś nie działający link/spam

szkoły wyższe

szkoły wyższe
Jański jest jedną z największych i najdynamiczniej rozwijających się uczelni niepublicznych w Polsce. Istnieje od 1993 roku i należy do najstarszych uczelni niepublicznych w Polsce (wpis do prowadzonego przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego rejestru uczelni niepublicznych i związków uczelni niepublicznych pod nr 28). Studia I stopnia ( licencjackie, inżynierskie), studia II stopnia (magisterskie), studia podyplomowe.
http://www.janski.edu.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Studia podyplomowe

Studia podyplomowe
Strona internetowa przedstawiająca szkoły wyższe, które w swojej ofercie posiadają studia licencjackie, studia podyplomowe, gwarantujące doskonały poziom kształcenia, innowacyjne rozwiązania edukacyjne także wyszkoloną kadrę akademicką. Na witrynie udostępnione są informacje tyczące się studiów o zróżnicowanych kierunkach, okresie rekrutacji, koncepcji studiów, charakterystyce studiów w największych miastach kraju, takich jak: Warszawa czy Zielona Góra. Precyzyjnych informacji na temat studiów można również uzyskać, dzięki zamieszonemu na witrynie programowi bot. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zaznajomienia się z propozycją witryny i skorzystania z oferty.
http://www.euczelnia.com
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt