Recenzje
Jak obliczyć, że 64 jest podzielne przez 16?. Ile to jest 64 na 100, wyrażone w procentach?
https://herbcio.pl/jakie-ziola-mozna-sadzic-razem-w-jednym-pojemniku/. Jakie zioła można sadzić razem?
Busy do Danii. Busy do Danii (744)

Wyszukaj stronę        

Księgarnia internetowa


Audiobooki

Audiobooki
Największa w Polsce księgarnia internetowa w ofercie audiobooki, ebooki, prasa do pobrania online. W ofercie ponad 7100 tytułów, niskie ceny, brak kosztów wysyłki. Książki, gazety, kursy, prasa wszystko dostępne online. Nie płać za druk, papier kupuj wydania internetowe i oszczędzaj.
http://ksiegarniaprzez.net
Zgłoś nie działający link/spam

Metodyka pracy

Metodyka pracy
Kodeks postępowania cywilnego, pisma procesowe, teksty ustaw i przepisów prawnych to zaledwie garstka spośród pozycji, które znajdują się w zbiorach księgarni internetowej LexisNexis. Prezentowana oferta wzbogacona jest również o sprawdzone na polskim rynku prawnym lektury - Zobowiązania – Czachórskiego, Logika dla prawników – Malinowskiego czy też Nieruchomości Bieniek Gerard. Pozostałe pozycje podzielone są na kategorie, w których znajdziemy m.in. czasopisma, branżowe artykuły czy też powoli, ale stabilnie wkraczające na rynek e-booki. Szczegółowe informacje o dostępnych pozycjach znajdują się pod adresem: www.ksiegarnia.lexisnexis.pl.
http://www.ksiegarnia.lexisnexis.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Lektury

Lektury
Chcesz zakupić książkę, lecz masz ograniczone fundusze? Zatem absolutnie musisz wziąć pod uwagę sklepy internetowe. Z jakiego powodu? Po prostu encyklopedie, książki kucharskie czy lektury i podręczniki szkolne możesz bez żadnego kłopotu zakupić w Sieci o wiele taniej, niż w tradycyjnej księgarni. Wystarczy po prostu zobaczyć, ile kosztuje przykładowo książka "Europa" Daviesa w tradycyjnej księgarni, a ile w w e-księgarni. I naturalnie warto korzystać z porównywarek ofert, w końcu w Internecie prowadzi działalność sporo księgarni, toteż z całą pewnością możemy odnaleźć słowniki do nauki szwedzkiego bądź wciągającą powieść po bardzo niskich cenach.
http://ksiegarnia.pwn.pl/kategoria/154953/podreczniki-szkolne.html
Zgłoś nie działający link/spam

Kursy ję™zykowe czyli nauka języka obcego

Kursy ję™zykowe czyli nauka języka obcego
Chcesz nauczyć się języka obcego i wyszukujesz w sieci aby znaleźć teraz kursy, audio kursy, książki, ebooki, fiszki, programy do nauki języka, czy też innych pomocy naukowych. Jeżeli na któreś z tych kwestii uzyskałeś odpowiedź „ tak”, to powinieneś zajrzeć do naszego serwisu. Celem serwisu jest zebranie tych wszystkich pomocy do nauki języka obcego w jednym miejscu, abyś nie musiał siedzieć godzinami przy komputerze. Wynajdziesz tutaj właśnie kursy, audio kursy, książki, ebooki, fiszki, programy do nauki języka. Są one dostępne w formacie mp3, CD i papierowej.
http://kursyjezykowe.c0.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt