Recenzje
link. link
Profesjonalne czyszczenie fotowoltaiki. Profesjonalne czyszczenie fotowoltaiki (185)
W jaki sposób kapitalizm jest dobry dla społeczeństwa?. Jaką rolę odegrał kapitalizm w rewolucji przemysłowej?

Wyszukaj stronę        

Matematyka


Zadania z matematyki

Zadania z matematyki
Jeżeli kiedykolwiek szukałeś zadań i teorii w Internecie albo przed klasówką lub egzaminem z matematyki potrzebowałeś pomocy to stworzyliśmy idealne miejsce dla Ciebie. Portal internetowy Megamatma.pl to największa baza wiedzy matematycznej. W tym miejscu regularnie publikowane są setki zadań matematycznych z rozwiązaniami, przykładowe klasówki i testy, a także teoria. Materiały do serwisu tworzone są przez doświadczonych matematyków i weryfikowane pod względem merytorycznym.
http://www.megamatma.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Kursy internetowe z matematyki studia, szkoła średnia

Kursy internetowe z matematyki studia, szkoła średnia
Kursy internetowe z matematyki dla maturzystów i studentów. Zamów kurs online z matematyki wyższej. Polecam kurs Techniki obliczania pochodnej funkcji jednej zmiennej, Techniki obliczania całek nieoznaczonych, Rozwiązywanie układów równań, macierze. Kursy są przeznaczone dla studentów kierunków technicznych i ekonomicznych. Nauka odbywa się na platformie elearningowej - uczysz się na rozwiązywanych przykładach w tempie, które Ci najbardziej odpowiada. Zamów kurs a matematyki dla uczniów szkoły średniej - Intuicyjny Wstęp do Kombinatoryki, Logarytmy od podstaw.
http://kappa.edu.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Zadania maturalne

Zadania maturalne
Właściwie każdy prawdopodobnie wie, że matura jest bardzo ważnym egzaminem w trakcie obowiązkowej nauki. Od jej wyników w znaczącej liczbie sytuacji zależy nasza przyszłe dni i z tym się prawdopodobnie prawie każdy zgodzi. Więc normalne jest to, że woli się, by wyniki matury zostały jak najlepsze. Natomiast to wymaga odpowiednich przygotowań. Dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich maturzystów do odwiedzenia tej witryny www gdzie można odkryć dużo różnych procedur maturalnych z matematyki.
http://www.matemecum.pl/zadania-maturalne/
Zgłoś nie działający link/spam

Matura z matematyki z matemecum.pl

Matura z matematyki z matemecum.pl
Wraz z pojawieniem się obowiązkowej matury z matematyki, wiele osób całkowicie zrezygnowało z walki o swoje wykształcenie. Niepotrzebnie jednak! Istnieją dziś liczne korepetycje, które pozwalają na to, by w łatwy i szybki sposób, pojąć czym owa matematyka jest. Nasza firma specjalizuje się we wszystkim, co związane jest z szerokim pojęciem matematycznym. Pomagamy uczniom zaznajomić się z wiedzą matematyczną, by ci, mogli zdać jak najlepiej to możliwe, najważniejszy egzamin w życiu młodego człowieka.
http://www.matemecum.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt