Recenzje
druk cyfrowy na bawełnie. druk cyfrowy na tkaninach
Haft. Profesjonalne hafciarstwo, Haft (294) , hafty na odzieży i nie tylko. Nadruki reklamowe itp.
prac zaliczeniowych. prac zaliczeniowych (853)

Wyszukaj stronę        

Narzędzia


Wkrętarki elektryczne

Wkrętarki elektryczne
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wkrętarek elektrycznych z kontrolą momentu obrotowego. Można je stosować na stanowiskach montażowych i liniach produkcyjnych. Do kalibracji wkrętarek polecamy miernik momentu obrotowego hp-100. Zapewniamy serwis i części zamienne.
http://www.wkretarka-elektryczna.pl
Zgłoś nie działający link/spam

mamucik

mamucik
Działalność handlową prowadzimy od 1996 roku. Zapraszamy do zakupu urządzenia dźwigowe . Sprzedajemy podnośnik, wciągarka, zblocze, haki, haki holownicze, żurawik . Większość zamówień wysyłamy w ciągu 24, w ofercie mamy również: podnośnik hydrauliczny, podnośniki, wciągarki, zblocze hakowe, podnośniki hydrauliczne, rolki transportowe. Sprzedajemy tylko produkty wysokiej jakości rolki transportowe, wciągarki elektryczne, wózek paletowy, liny. W naszym sklepie można zobaczyć, kupić: zblocze linowe, linowe, podnośnik elektryczny. Zamówienia przyjmujemy faksem 074 661 46 75, e-mailem: kewlar@onet.eu, oraz przez sklep internetowy
http://www.mamucik.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Agregat prądotwórczy

Agregat prądotwórczy
Sklep internetowy Expo poleca sprzęt ogrodniczy w naprawdę dobrych cenach. Posiadamy w sprzedaży szeroki asortyment ogrodniczych maszyn i urządzeń – kosiarki spalinowe i elektryczne, odśnieżarki, kosy spalinowe, podkaszarki, piły spalinowe, traktorki-miniciągniki do koszenia trawy i inne.
http://www.ogrod.ig.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Cynkowanie

Cynkowanie
CNC to system sterowania numerycznego, zaopatrzony w mikrokomputer, który da się według zapotrzebowania interaktywnie ustawić. Gięcie przedmiotu metalowego przeprowadzane jest na zimno lub też po wcześniejszym jego rozgrzaniu. Cynkowanie galwaniczne jest włączane do najbardziej powszechnej obróbki powierzchni produktów żelaznych oraz stalowych. Technologie obróbki skrawaniem to między innymi: frezowanie, toczenie, wiercenie, rozwiercanie, powiercanie, przeciąganie i przepychanie oraz struganie i dłutowanie.
http://www.cynkowanie.biz.pl
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 2 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt