Recenzje
https://aktinet.pl/czy-roslina-zz-jest-toksyczna/. Czy roślina ZZ jest toksyczna?
ściągaczka do szyb. ściągaczka do szyb (230)
https://edumarketing.pl. https://edumarketing.pl (939)

Wyszukaj stronę        

AdwokatAdwokat Szczecin

Adwokat Szczecin
Kancelaria Skwira dostarcza kompleksowe posługi z zakresu pomocy prawnych dla podmiotów prywatnych przedsiębiorstw. Zespół pracowników składający się na kancelarię to doskonale wykształceni adwokaci z dużym doświadczeniem i wielkimi osiągnięciami.Skwira zajmuje się klientami w zakresie praw morskich,prawa karnego,cywilnego, a także od niedawnego czasu też sklepów ecommerce. Oprócz opieki oferta posiada również inne usługi takie jak m.inn. przygotowywanie różnego rodzaju pism dla sądów, a także i całkowita reprezentacja klientów przed organem sądowym.Lokalizacja firmy mieści się w ścisłym centrum Szczecina leczswoją ochroną obejmuje klientów z całego kraju.
http://skwira.eu
Zgłoś nie działający link/spam


Kancelaria-Dlugosz.pl

Kancelaria-Dlugosz.pl
Jeżeli szukasz pomocy prawnej, zdaj się na usługi naszej kancelarii radców prawnych i adwokatów. Zajmujemy się obsługą osób fizycznych i firm. Podejmujemy się spraw na wszelkim etapie postępowania. Jesteśmy znaną i docenianą kancelarią na rynku krakowskim.
http://www.kancelaria-dlugosz.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Radca prawny

Radca prawny
Blog o radcach prawnych został stworzony z myślą o osobach interesujących się prawem, jak i zmuszonych do skorzystania z usług prawników. Przedstawiamy tu szereg porad dla osób szukających pomocy w kancelariach prawnych.
http://www.radca-prawny.zloto4u.pl/
Zgłoś nie działający link/spam


Adwokat Wrocław

Adwokat Wrocław
Kancelaria Adwokacka dla poszkodowanego (pacjenta) zapewnia reprezentowanie poszkodowanego pacjenta w sprawach o odszkodowanie za błąd w sztuce medycznej (błąd medyczny, błąd lekarski, niepowodzenie w leczeniu, zakażenie chorobą itd.;),o zadośćuczynienie pieniężne za doznane krzywdy oraz zawinione naruszenie praw pacjenta, o ustanowienie renty oraz o ustalenie odpowiedzialności za dalsze pogorszenie stanu zdrowia i utratę zdolności do pracy w przyszłości, przed wojewódzką komisją do spraw orzekania o zdarzeniach medycznych.
http://www.adwokat-szymczyk.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt