Recenzje
Co jest mniejsze od centymetrów?. Jaka jest szerokość 2 cali?
profesjonalny druk na płótnie. profesjonalny druk na płótnie (601) w Textileprint z wykorzystaniem najnowszych technologii.
https://dania-polska.pl. https://dania-polska.pl (437)

Wyszukaj stronę        

Gospodarka


Opakowania tekturowe

Opakowania tekturowe
Kartony klapowe są obecnie standardowym opakowaniem zbiorczym, a czasem też detalicznym większości produktów. Przeznaczone są dla odbiorców wszystkich branży produkcji rynkowej. Kartony fasonowe są wyrobam o dowolnej konstrukcji i na ogół o dużej złożonej, bogatszej szacie graficznej, niż zwykłe opakowanie z tektury. Wśród kartonów zbiorczych możemy wyróżnić średnie i małe pudełka i kartony na palety Euro. Pudła typu klapowego w zależności od zapotrzebowań robione są z różnej grubości tektury, mogą być zszywane lub klejone. Pudła fasonowe to tekturowe opakowania wykonywane na indywidualne zamówienie klienta. Dodatkowo jako dodatek do opakowania tekturowego producenci dodają wyposażenie do kartonów w postaci przekładek.
http://www.opakowaniatekturowe.info/
Zgłoś nie działający link/spam

Nieruchomosci

Nieruchomosci
Ogłoszenia nieruchomości - xnieruchomosci.pl -serwis ogłoszeniowy nieruchomosci, ogłoszenia bez rejestracji uzytkownikow, dodaj swoje ogłoszenia nieruchomości w 5 sekund, sprawdz jak szybko sprzedasz swoje nieruchomości. Xnieruchomosci tylko ogłoszenia nieruchomości.
http://xnieruchomosci.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Przetargi

Przetargi
Ciągle brakuje Ci czasu na znalezienie nowych zleceń? W trosce o Twój cenny czas stworzyliśmy serwis przetargowy oferent.com.pl. Wyszukujemy najświeższe i najbardziej rzetelne informacje o aktualnych przetargach. Nasi klienci raz dziennie na adres mailowy otrzymują raport zbiorczy z wyszukanymi przez Nas przetargami oraz wynikami przetargów dostosowanymi pod ich profil działalności. Łatwy i skuteczny sposób na pozyskanie nowych prac. Sprawdź Nas. Wystarczy zarejestrować się na oferent.com.pl, by przez 20 dni za darmo zapoznać się z Naszym serwisem.
http://www.oferent.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Odśnieżanie Kraków

Odśnieżanie Kraków
Osoby sprzątające mogą być u Państwa przez całe 7 godzin lub w godzinach ustalonych i dogodnych dla Was. Jesteśmy gotowi zaproponować korzystne warunki finansowe. Oczywiście w ramach sprzątania obiektu wchodzi również dbanie o tereny wokół: koszenie, grabienie, usuwanie liści, śniegu. Odśnieżamy również dachy i myjemy powierzchnie szklane na wysokościach. Mamy zaszczyt przedstawić Państwu zakres usług naszej firmy. Zajmujemy się utrzymywaniem czystości w miejscu prowadzenia działalności gospodarczych, miejscach pracy. Świadczymy usługi zapewniające kompleksową dbałość o utrzymanie czystości w Państwa otoczeniu.
http://bema.bo.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt