Recenzje
Ile litrów pomieści kwarta suchej miary?. Ile szklanek wody mieści się w jednym galonie?
https://aktinet.pl/czy-dyskryminacja-cenowa-jest-dobra-czy-zla/. Czy dyskryminacja cenowa jest dobra czy zła?
Apteki. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Apteki (675) medyczne.

Wyszukaj stronę        

Doradztwo unijne


SILVER - Twoje pieniądze

SILVER - Twoje pieniądze
W Silver znajdziesz odpowiedzi na wszelkie potrzeby kredytowe i leasingowe.Oferujemy dojazd do Klienta, doradztwo oraz wsparcie przy załatwianiu formalności.Silver to wiele banków w jednym miejscu.
http://www.silver.gda.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Dotacje dla firm

Dotacje dla firm
Szukasz dotacji dla małej firmy? Obiło Ci się o uszy, że możesz zdobyć dotacje unijne dla firm, ale nie rozumiesz jak dostać te dotacje? Dowiedziałeś się o rzeczoznawcach unijnych i organizacjach consultingowych zdobywających dotacje unijne, ale nie rozumiesz gdzie zdobyć konkretne usługi doradcze? Na stronie www.dotacje-dla-firm.pl znajdziesz informacje o POIG a szczególnie dotacje dla firm, jakie może uzyskać Twoja firma. Będziesz też wiedział które przedsiębiorstwa oraz konsultanci unijni mogą Ci w tej kwestii skutecznie pomóc.
http://www.dotacje-dla-firm.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Profesjonalne Doradztwo Rolnicze

Profesjonalne Doradztwo Rolnicze
Mamy przyjemność przedstawić Państwu firmę "Profesjonalne Doradztwo Rolnicze" oraz ofertę szeroko rozumianego doradztwa w gospodarstwach rolnych. Nasza firma to zespół specjalistów, który dzięki wiedzy, zapałowi chętnie dzieli się swoim doświadczeniem.
http://www.profesjonalndorzdtworolnicze.pl
Zgłoś nie działający link/spam

europrojekt

europrojekt
Europrojekt to godny zaufania doradca który pozyskuje dotacje z Unii Europejskiej dla Twojego biznesu. Od 2006 roku przekazujemy przedsiębiorcom pieniądze Kapitału Ludzkiego i Parpu. Organizujemy projekty szkoleniowe, prowadzimy audyt i ewaluacje projektów dofinansowanych z UE. Dla Ciebie napiszemy każdy wniosek i biznesplan.
http://www.cdis-europrojekt.pl
Zgłoś nie działający link/spam

PNO Consultants Sp. z o.o.

PNO Consultants Sp. z o.o.
PNO zajmuje się pozyskiwaniem funduszy unijnych dla przedsiębiorców oraz sektora publicznego. Spółka specjalizuje się w pomocy w procesie ubiegania się o dotacje unijne m.in. na badania i rozwój, innowacyjne inwestycje, OZE, b2b, usługi nowoczesne oraz rozwój kadr. Jednym z obszarów działalności PNO jest również rozliczanie dotacji ue. Spółka zatrudnia ponad 500 pracowników w 40 biurach w 13 krajach europejskich.
http://www.pno.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 2 3 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt