Recenzje
https://aktinet.pl/jaka-sila-dziala-na-powietrze-i-powoduje-jego-przeplyw/. Jaka siła działa na powietrze i powoduje jego przepływ?
https://herbcio.pl/kardamon-5-korzysci-zdrowotnych/. Kardamon: 5 korzyści zdrowotnych
https://herbcio.pl/. Jakie doniczki na zioła?

Wyszukaj stronę        

Informacje


Prenumerata

Prenumerata
Na polskim rynku już od kilku lat działa z dużym sukcesem Twoja Prenumerata. To właśnie tutaj możemy prenumerować wszystkie wyjątkowo znane tytuły prasowe, a wszystko to w atrakcyjnych cenach, i na dogodnych warunkach. Trzeba jedynie złożyć formularz zamówieniowy np. faksem, aby w bardzo szybkim czasie otrzymywać pod wskazany adres na przykład Newsweek, National Geographic bądź też inne interesujące pismo. Zapraszamy.
http://www.prenumerata.eu/
Zgłoś nie działający link/spam

Gniezno

Gniezno
Portal regionalny Gniezno.info.pl to nowoczesny serwis tworzony przez profesjonalną grupę dziennikarską. Na łamach naszego portalu prezentujemy codziennie najnowsze aktualności z życia miasta, informacje turystyczne, relacje i fotorelacje sportowe z regionu gnieźnieńskiego a także aktualną listę wydarzeń kulturalnych, imprez oraz repertuar kin w powiecie Gniezno. Wejdź i dowiedz się jaka jest pogoda w gminach Czerniejewo, Łubowo, Kiszkowo, Kłecko, Mieleszyn, Niechanowo, Trzemeszno, Witkowo.
http://www.gniezno.info.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Afera w Mielcu

Afera w Mielcu
Afera mielecka to niezwykle znana historia, jaka została ujawniona w 1998 roku. Tego roku zostali zatrzymani posądzeni w kwestii przywłaszczenia szesnaście milionów złotych na szkodę WSK PZL Mielec. Należy jednak wiedzieć, że afera mielecka przebieg miała wieloetapowy. Najważniejszym oskarżeniem było przejęcie opisanego mienia. Lecz pracownicy spółki oskarżeni byli też o preparowanie papierów co miało umożliwić podjęcie udziałów o wartości 59 mln złotych. Proces karny prowadzony był niezwykle długo. Dopiero po minięciu 5 lat był stworzony akt oskarżenia. Józef Gaj osądzony został początkowo w tym procesie. Był on przedstawicielem firmy. Ale sąd oczyścił z zarzutów oskarżonych, a razem z nimi Józef Gaj uniewinniony był też.
http://www.mieleckawyroki.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Afera Mielecka wyroki

Afera Mielecka wyroki
Afera mielecka to niezwykle komentowana sprawa, która została udostępniona w 1998 roku. Tego roku zostali zaaresztowani podejrzani w kwestii przejęcia szesnaście milionów PLN na krzywdę zakładu lotniczego WSK PZL Mielec. Należy jednak mieć na uwadze, że mielecka afera przebieg miała kilku-etapowy. Najważniejszym podejrzeniem było zagarnięcie opisanego mienia. Jednak pracownicy spółki podejrzewani byli też o podrabianie papierów co miało umożliwić zagarnięcie udziałów na kwotę 59 mln złotych. Proces toczył się niezwykle długo. Dopiero po minięciu pięć lat był przekazany akt oskarżenia. Józef Gaj osądzony został najpierw w tym procesie.
http://www.prawdaoaferzemieleckiej.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt