Recenzje
VetComplex. Nasze labolatorium VetComplex oferuje badania profilaktyczne oraz diagnostykę kliniczną.
Prace Licencjackie Napisane za Grosze. Prace Licencjackie Napisane za Grosze to oferta dla Ciebie.
praca magisterska. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie praca magisterska . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!

Wyszukaj stronę        

Przychodnia specjalistyczna Warszawa


Spółka Lekarska

Spółka Lekarska
Spółka Lekarska to przychodnia specjalistyczna funkcjonująca od 1991 roku. Nasza poradnia zatrudnia lekarzy specjalistów oraz internistów. Dzięki proponowanej przez nas ofercie możecie Państwo skorzystać m.in. z poradni kardiologicznej, neurologicznej, pulmonologicznej czy okulistycznej. Oferta przychodni skierowana jest do osób indywidualnych, a również do firm średnich i małych, które chcą zapewnić swoim pracownikom profesjonalną opiekę medyczną. W ramach naszej oferty wykonujemy badania do pracy oraz badania na potrzeby szkół i uczelni.
http://www.spolka-lekarska.pl
Zgłoś nie działający link/spam


CardioTeam Sp. z o.o.

CardioTeam Sp. z o.o.
CardioTeam sp. z o. o. to wielospecjalistyczna przychodnia, która od kilkunastu lat zrzesza w swoich progach lekarzy specjalistów takich jak kardiolodzy, pulmonolodzy, diabetolodzy czy neurolodzy. Lekarze Ci to jedni z najwybitniejszych w całej Warszawie, bowiem zapewnienie najlepszej opieki medycznej jest misją CardioTeam sp. z o. o. Przychodnia CardioTeam sp. z o. o ponadto jest miejscem z historią, ponieważ sama przychodnia powstała w 1938 roku. Serdecznie zapraszamy.
http://cardioteam.pl/
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt