Recenzje
druk na tkaninach. Profesjonalny druk na tkaninach . Najwyższa jakość, atrakcyjne ceny.
http://www.zywalewski.pl/. Zapraszamy do naszego gabinetu okulistycznego, który znajdą Państwo pod adresem: http://www.zywalewski.pl/ .
Praca Licencjacka za Grosze. Praca Licencjacka za Grosze to strzał w dziesiątkę!

Wyszukaj stronę        

Przychodnia specjalistyczna Warszawa


Spółka Lekarska

Spółka Lekarska
Spółka Lekarska to przychodnia specjalistyczna funkcjonująca od 1991 roku. Nasza poradnia zatrudnia lekarzy specjalistów oraz internistów. Dzięki proponowanej przez nas ofercie możecie Państwo skorzystać m.in. z poradni kardiologicznej, neurologicznej, pulmonologicznej czy okulistycznej. Oferta przychodni skierowana jest do osób indywidualnych, a również do firm średnich i małych, które chcą zapewnić swoim pracownikom profesjonalną opiekę medyczną. W ramach naszej oferty wykonujemy badania do pracy oraz badania na potrzeby szkół i uczelni.
http://www.spolka-lekarska.pl
Zgłoś nie działający link/spam


CardioTeam Sp. z o.o.

CardioTeam Sp. z o.o.
CardioTeam sp. z o. o. to wielospecjalistyczna przychodnia, która od kilkunastu lat zrzesza w swoich progach lekarzy specjalistów takich jak kardiolodzy, pulmonolodzy, diabetolodzy czy neurolodzy. Lekarze Ci to jedni z najwybitniejszych w całej Warszawie, bowiem zapewnienie najlepszej opieki medycznej jest misją CardioTeam sp. z o. o. Przychodnia CardioTeam sp. z o. o ponadto jest miejscem z historią, ponieważ sama przychodnia powstała w 1938 roku. Serdecznie zapraszamy.
http://cardioteam.pl/
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt